1. 1.
  Paü rektörü Hüseyin bağcı dır. Kendisi bin katakulli ile rektör olmuş ve akrabalarını bazı makamlara torpiller ile getirmiştir.
  Okumuş(ama nasıl okumuş!?) bir cahilidir.
  Organik tarım ve yerli tohum alanında çalışmalar yapan iki profesörü tarlada tartakladığı geçiyor haberde. (Şahsen ben adamın tipine bakıp dağdan inen bir medeniyetsize benzettim zaten.)
  Güya o tarlada öğrenciler için sosyal tesis yapılacakmış. zaten birsürü bina var. Bi parça yeşillik kalsın bari adam. Heryer beton zaten
  B e t o n!!!
  Videolu Kaynak: https://t24.com.tr/haber/...ofesoru-tartakladi,868492
  2 ... kestane kebap
 2. 2.
  gırtlağına kadar borçlu , herşeyi dışardan almak
  zorunda kalan , tabii alabilmek için tavizler veren
  topraklarını satan türk milleti . bu rezaleti maskelemek
  için suriyede , libyada tiyatrolar düzenleniyor .

  kürt meselesi , iç çatışmalar ,yılda bir milyon nüfus artışı
  milyonlarca mülteci .......
  türk nüfuslu bir devlet tek kurtuluşumuzdur .
  4 ... kurgankt66
 3. 3.
  Bunlara rağmen ayakta kalmaya çalışıyoruz. Bu rektör gözümde vatan haininden farksızdır. Tarımda gayet kendine yeten bir ülkeyken bugün neredeyse dışa bağımlı hale geldik. Bir ülkede Tarım neden yok edilmeye çalışılır. Yerli atalık tohumumuz dururken gittiler israil tohumu aldılar. Akıl sır ermiyor. Allah encamımızı hayr etsin.
  2 ... keyfinizinkahyasi
 4. 4.
  (bkz: boktör)

  Bu ve bunun gibilerden ne ülkeye, ne dünyaya, ne de insanlığa fayda gelir.
  3 ... invader23
 5. 5.
  rektorluk aciklama yapmis pis su tahliye borusunu ekilmemis bolgeden gecirmeye calisiyoruz borunun ustundeki bitkilerde kepceyle sokuldu boru dosendikten sonra ayni seyler yerine yerlestirilecek, sokulen seyler zarar gormeden ekilebilir niteliktedir. bazi hocalarimiz engellemeye calistilar ancak hicbirinin tartaklanmasi mevzu bahis degildir.

  universite hocalari arasinda boru nerden gecsin kavgasi, rektorun ne dedigini dinlemeden okumadan saydirmissiniz walla ben goruntulerde kres falan gormuyorum kepceler boru icin hat kaziyor gibi...
  -1 ... oolalala
 6. 6.
  Huylu huyundan vazgeçmez işte. Kamuya ait bir toprağın betona gömülmesine göz yuman, elbette ki usülsüzlüğüne çeşitli yollardan devam eder.
  Benim içimi acıtansa, personel daire başkanlığı kadrosu açıp karısını atayarak bu kadar gündem olan varlığın; organik tarim için denemeler yapılan toprağı "sosyal tesis yapcaz ya ihihi" diyerek çarçur etmesine insanların neredeyse hiç birinden ses çıkmaması, göz yumulması.
  1 ... kestane kebap
 7. 7.
  recep tayyip erdoğanın atadığı rektörlerden sadece biridir.
  tanamiyle akp zihniyetinin ürünüdür.
  1 ... fanfan la tulipe