bugün

Fragamanı dahi vasat olan dizi.
utanmazlar bilmemneler olsa belki bi gideri olurdu dizinin adını da bizim hikaye yapmışlar harika yani.
Bizim hikayemiz tarzı olacakmış sanırım ismi. Fragmana 10 saniye dayanabildim. Benzeyen tek şey evin masası.
Lanet olsun sebebi neydi ki.
"öpüşme sahnelerini nasıl yapacaklar lan acaba" dedirten fragman tarzı utanç kaynağıdır.
frank- kahvenin arkasında boğma çekiyor
Fiona- Bim kasiyeri
lip- amele açık öğretim okuyor
Ian- youtube da makyaj kanalı açmış
Kevin- beyaz kürt barzo
Veronica- suriyeli mülteci
Debbie- okulda elletiyor
Mickey- kürt eşek sikmiş zamanında
Steve- akp gençlik kollarında
evvelden denenen diğer daha naif yabancı dizi örneklerine bakınca yapılmamasının daha hayırlı olacağı dizidir. bir ara the o.c isimli diziyi yapmışlardı aklıma geldi şimdi sabah sabah..
fragmanı izledim şuan kusuyorum.

shameless ne? bu ne allasen?
Shameless in yandan yemişi.
1.55'LiK FERiHA DA BURADAYMIŞ.
iyi de bu bildiğin adını feriha koydum.
Bu diziyi eğer shamelessın turkish version diye piyasaya sunmasalardı izledikçe tutabilirdi belki ama shameless diyerek aylar öncesinden millet kafasında bitirdi zaten ve izledikçe shameless görmek isteyecek sizde veremeyeceksiniz. Shamelessss demiyecektiniisss.
Her kuşu sktik ya bir kaldı leylek. Arkadaş bir şeyin de anasını skmeyin ya bırakın orjinal kalsın.
Türklerin neredeyse her şeyi çalıntı olmak zorunda mı? dedirten dizidir.
bu dram olmuş oysaki biz diziye gülüyorduk.
Olmasın. Biz onu yabancı haliyle seviyoruz.
Herşeyi geçtim o fon müziği ne öyle.
kesin boktan bir şey olur.
bazıları çöpe benzer demiş ama bence o dediğiniz bile bir iltifat.
Daha fragmanı izlemeden diyebilirim ki herşeyi özenti yapmak zorunda mı bunlar. Bir kere kendi kafalarından aşk dizisi olmayan bir konu bulsunlar dişimi kıracağım. Türklerin yaptığı en iyi dizi kardeş payı üstüne laf Yok.
Bir dizinin herşeyi bu kadar çalıntı olamaz ya fragmanı izledim ve iğrendim.
Ben böyle cringe bişi daha görmedim Allah yapımcılarının oyuncularının emeği geçen herkesin belasını versin...
Fiona : Fuck you Steve
Filiz : biz buna Alışkınız Sen hikayemizde yoksun Hebele Hübele Acitasyon !
Nefret ediyorum Bazen ve utanıyorum bu ülkede yaşamaktan...
çok şükür günlük cringe dozumu da aldım fragmanı ile. türk dizisiyse eğer o zengin erkek o fakir kıza aşık olacak abi, şart yani, klişenize çakayım. dram ve entrika da ekle tamamdır. asıl merak ettiğim piskopat carl ve gay ian nasıl işlenecek. gene piskopatlığı da yazarız da ana karakterlerden birinin homoseksüel olması konusunda yapımcılar millet olarak hazır olduğumuza inanmış. keşke de yapsalar, gizli çomarlar su yüzeyine bir çıksa...
yersiz shameless'tır.
hala gerçekliğine inanmak istemediğim dizi. lütfen yapmayın ya olmaz zaten ama yine de yapmayın.