1. 1.
  dizilerimizde, hıristiyanlara yapılan ayrımcılıktır.
  Bakıyorum da dizilerimizin hiçbirinde kiliseye giden, pazar ayinine katılan yok. Bu ülkede Hıristiyanlar yaşamıyor mu?
  5 -1 ... la maison bleu
 2. 2.
  how i met your mother'da kimse namaz kılmayınca normal, öyle bir geçer zaman ki'de caroline kiliseye gitmeyince ooouuuvvv! geçiniz!
  8 -1 ... storyofeye
 3. 3.
  ülkenin çoğunluğu müslüman oluğu için böyledir. normal karşılanmalıdır. bu ayrımcılık değildir.
  1 ... recomax
 4. 4.
  yapılmaması gereken ayrımcılıktır. sadece dizilerde değil bir dönem yeşilçam filmlerinde de aynı ayrımcılığa rastlamaktayız. nedense hizmetçiler, ekonomik statüsü düşük insanlar hep başörtülüdür. devamında ise ekonomik düzeyleri arttıkça doğru orantılı olarak dekolteleri de artmaktadır. atatürkün: ''dini ve namusu olanlar aç kalmaya mahkumdur'' sözüne destek niteliktedir. hristiyan vatandaşlarımız aynı rezillik kendilerine yapılmadığı için sevinmelidirler.
  1 -1 ... irticai faaliyet
 5. 5.
  son, yabancı damat, hayat devam ediyor vb. birçok dizide gayette kilise ve hristiyan unsurları görebilirsiniz. olmayan ayrımcılıktır.
  ... beyaz nouma
 6. 6.
  olmayan ayrımcılıktır. bir budist rahibinin hayatını anlatan bir filmde neden ezan sesi duyulmuyor diye sorgulanmamalıdır.anlamsızdır. başka anlamlar sızdırır.
  ... herpes simpleks
 7. 7.
  yabancı dizilerde camiye gidildi , arka fonda ezan sesi duyuldu da biz yapmadık kötü olduk dimi bırakınız lütfen.
  ... hellomellobeybe
 8. 8.
  olmayan ayrımcılıktır.. pek çok dizide farklı din kültürleri işlenmiştir.. müslüman bi ülkede yaşadığımız için az sayıda olmasıda gayet normaldir.. amerikada müslüman karakterin az olmasının normal olduğu gibi..
  ... lalakers
 9. 9.
  yerli dizilerde beş vakit namazında yüzlerce kahramanın yanında bir tane bile kiliseye gidenin olmaması gayet anormaldir. muhteşem yüzyılda mesela, kanuni yani koskoca halife alnını secdeden kaldırmıyor.
  1 ... dis guclerin oyunu