bugün

moderasyona saldırdıktan sonra silinen eşsiz ve de benzersiz silik yazar. şimdilerde çakmaları dolanıyor sözlükte...
dizi izleyicisi yazar.
melemen nasıl yapılır diye özel mesajla ilettiği soruya pek de iyi cevap vermediğim yazar.
belli ki, bir koldan, biteviye kendine anestezi uygulayan yazardır, zira pek ayık görünmüyor.
acaba bir şifre mi yazdı diye yazdığı sırayla hafleri birleştirmeme sebep olarak beni şizofrenik yapmış yazar.
(bkz: noluyo la)
içini boşaltan yazarımsıdır. durmuştur artıkın.

üyesi olduğu tarikatta, tarik'i iyi atamadığı için bir tür tarafından banlanan zavallıdır.
http://www.filmtakip.com/...es/or/ALPHABET-KILLER.jpg
üstteki enytry itibarıyla;

(bkz: dur)
(bkz: #7980589)
(bkz: #7980584)
(bkz: #7980568)
(bkz: #7980574)
(bkz: #7980570)
(bkz: #7980565)
harf analizinde usta yazar.
son 5 dakika içerisinde alfabemizdeki ş, k ,l ve b harflerine entry girerek bizleri " acaba yine mi ece kscg vakası " diye düşündürerek korkutmuştur.

(bkz: aman diyim)
(bkz: ece yeter)
özeleştirinin bokunu çıkarıp kendini katleden yavaş yavaş hayran olmaya başladığım harbiden psikopat yazar.
sevofluran etkisinde kalmış yazar. maskeyi ameliyat olan hastaya tutacaktın. denemek için mi kendine uyguladın bilmem ama yanlış olmuş.
askere gitme talebi zeka sebebi ile ret edilen, 0-6 yaşları dolaylarında seyreden zekasını bir türlü 7 yaşına çıkaramamış acizdir.
(bkz: #7977317) eleştiriye açık hatta özleştiriyi iyi yapan yazar.
(#7911658) ve (#7911143)
entrysi ile edebiyat yaparak fikrini beyan edip, inceden ayar veren yazardır.
(#7911143) no'lu entrysinde kaliteli bir yazar olduğunu gösteren komik kişiliktir. takipteyim...

edit: çaylak yapılmış. yuh demek istiyorum ama boşuna olacağını biliyorum. ama yine de yuh!..
başka çaylak yapılacak yazar bulamadınız mı?..

not: pisikopat yılmak yok, yola devam, ailecek takibindeyiz, iyisin sen...
kampanyalarını sadece eğlence amaçlı yapan, sözlükte devrim yapılamayacağını hali hazırda bilen; zavallı, kendi halinde, gariban bir yazarımızdır kendileri. büyükçe yazar abileri kadar bu mesleği çözememiştir. sadece yazar olmaya çabalamaktadırlar.
forumlarda iyi yer edinecek yazar..

forum-chat tarzı entry nedir öğrenmek istiyorsanız, bir özel mesaj kadar yakındır kendileri.

ayrıca attığı özel mesajda kendisini büyük adam olarak nitelendirmiştir, korktum şu anda birazdan "kozalak ı eksileyelim kampanyası" başlatabilir. * * *
http://www.facebook.com/profile.php?=743264506 buymuş kendisi.
beyinsel anlamda bir dalgalanma yaşayan acınası, sefil; en sevdiği yiyecek karafatma olan, türünün tek örneği canlı organizmadır.
felsefeci veteriner...
uzak doğu seyahatini bitirmesi gereken yazar. *
birinci nesil görünümlü yedinci nesil yazardır. *
sene 1919, yer samsun. bandırma vapuru yaklaşıyor. çocuklar ellerinde ekmekler bandırmayı bekliyorlar. ama gemi kaptanı çocuğun birine ''bandırma'' diyor. o çocuk da bandırmayı bekliyorum diyor. kaptan da bandırma diyor. böyle sürüp gidiyor... o çocuk benim dedem.
bu yazar arkadaşımız karması yüksek yazarları eksileyelim kampanyası başlatmış...

kendisi eğer (#7889092)'deki gibi başlıklar açmaya devam ederse daha çok kampanya açar...