bugün

(bkz: bubam)

(bkz: karl marx)

(bkz: michael jackson)
Gazanfer özcan. Baba büyük oyuncuydu harbiden.
Atatürk. Hadi Işık'ları kapatıp yatın.
(bkz: kemal sunal)
(#34629039)

(bkz: abi)
Rahmetli Alparsan Türkeş.
unutulmayan ve birşeyleri hâlâ olmadan yaşatan insandır. teşekkürler.
Bencil olacağım anneannem kimse onun verdiği şefkati ilgili sevgiyi merhameti gösteremiyor.
Çoktur. Siz onları unutamayıp ne yaptım diye düşünürken varlığınızı bile unuturlar.
Barış akarsuyu özledim.
Dolmayacak olandır (bkz: Gökhan Osman karaduman).
keklik ali. bugün doğum günüydü, biz hastane önünde bir umut dilencisiydik tam 6 yıl önce.
mekanın cennet olsun güzel yüzlü, güzel gözlü, güzel yürekli abim.
Cem karaca.
ünlü veya hayatında insanlık için çok önemli şeyler başarmış insanları herkes sayar zaten dediğim başlık.
ama kişisel olarak bakarsak olaya;
o çok önemsediğiniz ve önemsendiğinizi hissettiğiniz dostlarınız olabilir mesela.
çünkü sevgili kavramları içinde eğer arkadaşlığı ve dostluğu göstermiyorsanız çoktan kaybolup gider.
o maksatla size değer veren insanların yok olup gidişi daima üzücüdür ve yeri dolmaz gibidir.

bazen bir sevgili olabilir demin yukarıda bahsettiğim durumlar varsa ki o bazen abi/abla bazen de en yakın sırdaş olur hayatınızda.
size yol gösterici olabilir. karakterinizi tamamlamanıza yardımcı olabilir. bunlar zaten o kişinin sizin için önemini anlatır.
bazende sadece bir dost olabilir. derdinizi dinleyen, size yardım eden ya da sadece varlığı ile size neşe veren.
vardı zamanında öyle birileri.
pek dert dinlemezdi. sevmezdi çok dertleşmeyi. ama onun varlığı ile neşelendirdim. o kadar uzak mesafeden nasıl olur da neşelendirirdi bilemezdim.
içimdeki lucifer çıkardı laf dalaşı yapardık.
alınmak, gücenmek, kızmak olmazdı aramızda.
sonra bir gün gitti.
çünkü zamanım dolmuştu.
ben belki çok anlam yükledim.
o sadece eğlence mayeti ile konuştu benim ile.
ama yine de ona teşekkür etmem gerektiğini bilmeli.
"teşekkür ederim yavru ceylan" bu koca adamı biraz daha büyüttün.
bu koca adama bir kez daha öğrettin hayatın o en acımasız yüzünü.
bir kez daha her şeyin bir sonu olduğunu gösterdin.
ve tabi ki o güzel zamanlar içerisinde yaşattığın, güldürüdüğün, nefes almamı sağladığın o güzel günler içinde sonsuz teşekkürler.
hakkını helal et.
evet yeri dolmayacaklar listesinde bir kişiydi bu anlattığım.
ve yeri asla dolmayacak insandır kendisi.
güncel Önemli Başlıklar