1. 1.
  bu konuyu barış yarkadaş birkaç saattir twitter´da işliyor. ama akape´nin artık daha da az oy alıp bu sefer sandığa iyice gömüleceğinden korktuğu konusu da gündemde.

  akape seçilmiş şahıslara mazbatalarını veremiyor, çünkü yaptığı yolsuzlukların afişe olacağından korkuyor, ki olacak. istanbul´da 65 bin ankara´da 28 bin "atm" görevlisinin olduğu ortaya çıktı, bu sözlük trolleri, kömür makarna dağıtan tayfa hep onların arasındaymış. o para kaynağı kesilecek, hile yapma timleri de onların arasındaymış, onların muslukları da kopacak.

  ama seçimi tekrar ettirse bu sefer fark 20 bin çıkmaz da 500 bin imamoğlu lehine çıkar, onu da yapamıyor.

  tanzim satışları heryerde toplattırdı, akape´nin o foyası da ortaya çıktı. seçim yatırımı olduğunu artık herkes biliyor. istanbul bu sefer, şayet seçimi iptal ettirirse akapeyi direkt sandığa gömer, herkesin ortak fikri bu.

  akape köşeye sıkıştı. en son imamoğluna mazbatasını vermek, en mantıklı iş olacak galiba.

  çünkü akape artık "milli çoğunluğu" kaybetti. tamam daha fazla belediye başkanlığı aldı, ama kaybettiği belediye başkanlıklarında yaşayan insan sayısı kazandıklarından daha fazla.

  akape´nin pek yapabileceği bir şey kalmadı.
  2 ... paganviodio
 2. 2.
  gönülden istediğim meseledir..

  hatta tunceli dahil bütün muhalif belediyelere de kayyum atansın..

  ehe, süreç hızlansın istiyorum da..
  -1 ... artificialhuman
 3. 3.
  Göt ister bu kimseye açiklayamazsin bu durumu kaybedince seçim tekrarlamayi.
  1 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  akp kazanana kadar hadi bir daha.
  o değil de bence parti liderleri rus ruleti oynasın. son kalan türkiye'yi yönetsin. ülke de beklemekten kurtulur. hem kahraman kim ucuz kahraman kim ortaya çıkar.
  1 ... strawberry blonde
 5. 5.
  Olmaz da .eğer ki bu olursa akp nin intiharı demektir. Zaten kacgundur yaşananlar milleti gerdi. Inadına chp ye verirler.
  ... giden gider