saygısız ve görgüsüz türbanlıdır. sonuç olarak cehennem de 40 bin sene yanacak fakat, türbanı onun kurtulmasına vesile olacaktır.
Davar türbanlıdır. Davar olmasının sebebi inancı ve kafasının üzerindeki değildir Kafasının içerisindeki beynidir.

Görgüsüz, sonradan görme hacana çocukları sizi. Rabbim gör bunları.
buyukleri gibi birseylerin onune yatan biatci hanimdir.
Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın ilkesinden hareketle banane dediğim hareket. Zaten yılan gibi de yere süzülmüş. .
dün ortaya çıkan yere yatarak fotoğraf çekilme furyasına uymuş aptal bir kızın meselesidir.

bunun türbanla ne alakası var müptezel herifler?
reis sonunda Kabataşda türbanlı bacımıza yapılan zulmün görüntülerini yayınlamış.
Yol yabdı diyerek meme üstü yola yatan seksi türbanlıdır...
Şu kainatta bir alien göreceğime bir seda sayan'a şükredeceğime inanmazdım. ikincisi oldu. Lütfen ilki olmasın. Altıma sıçızlarım.
karaya vurmus deniz aslani gibi gorunmektedir.
görsel
Biliyoruz ki, Mutlu bacımız. Allah daha çok versin.
Türbanlı belirtmesi çirkin olmuş. Aptal saptal bi hareket bu besbelli kim yaparsa aynı duruma düşer. Kadınları türbanlı vs. diye ayırmayın. Emin olun kadınlar bunu yapmıyor.
görsel
Polat Alemdar tarafından vurulmuştur.
Kalplerinin pak temizliği,yüzlerinin nurundan Rabbimin verdikçe verdiği zümrenin, yetişmiş altın neslinin elit temsilcilerinden sadece biridir.
Hmm beyaz çift kapılı kırmızı koltuklu spor araba.

Tamam kıyafeti yaptığı fiille uyuşmuyor olabilir ama bu kızın içinde kocaman bir hülya avşar var belki.
Üzerindekiler ise çevre ve ailesinin dayatmasıdır.
işte bunlar hep akım.

allah akıl fikir versin. yazık insanlara. halbuki o hareketleri yapmaya çalışırken ki eforu, gücü beynini çalıştırmaya harcasa vatana millete daha faydalı olurdu.
Önüne gelen her akıma kapılan hanzo tipi yapılanmanın bariz örneği olmaktan öte türbanı dile dolamaktan başka işe yaramayan sonradan görme kişi. Ayrıca Arabanın güzelliğinin içine etmek. Yere yakın olandan kork.
cehalet ve sonradan görmenin yol açtığı durum.
cehalet hiç bir devirde bu kadar yücelmemişti.
twitter'a bugün katıl diyor görseli göstermiyor.
neyi neden yapmış merak uyandıran zatı muhterem.

şimdi okuyalım bakalım.
allah rızası için görseli biri paylaşsa da merakım sakinleşse.
Hacının yağı bol bulunca götüne sürmesi gibi bir psikolojiye sahip türbanlıdır. Sabah sabah kusturmuştur.
YAZIK kafasına terletiyo boş yere. o arabayı da nasıl aldı allah bilir.
Tiksiniyorum lan artık yok türbanlılardan değil her akımı bokum demeden ülkede uygulamaya çalışan beyinsizlerden. Avrupada bu tarz birşeyler geldiğini duymadım hiç hep amerika hep amerika benzeşiyoruz bu aq amerikalılarıyla aynı saçma milliyetçilik aynı beyinsizlik.
olurda bir gün kızınız olursa yada halihazırda varsa ona örtünmekten ziyade edepli olmayi öğretin, şekilci olmamayi, ya olduğu gibi görünmeyi yada göründüğü gibi olmayı öğretin, herneyi temsil ediyorsa ona temsil ettiği şeye zarar vermemesini öğretin...
garip ve komik ama mutlular. allah daha çok versin ablacım.
Yazık.

Deli galiba.