bugün

şişme karı bari al amk bu ne.
halın vaktin yerinde mi kardeş bu ne?
görsel
bunun tersi yani.
English spaniel cocker cinsi, bilinen ismi ile kukir, cinsi kopegimin azgin ve bilincsiz anlarinda uyguladigi yontemdir.
su yönüne göre kerkinmek gerekir. aksi halde kafasında aşındırma yapar diye tahmin ediyorum.
Derken birey evlenir,

Hanim yatakta hazirlanip herifi bekler, herif hali sikiyor.

Vay amk!

Sonra arkadan fon muzigi gelir, ben yoruldum hali, gelme ustume...

Vay amk!

Neler dönmüş cigerim ya!evet.
böyle bir arkadaşım vardı ergenlik döneminde. ağır sapıktı. betona sürterdi duvara sürterdi üstüne başına donuna attırırdı. sonra beyaz eşya tamircisinde işe girdi. birgün çamaşır makinesine nasıl sürttüğünü anlattı ortam içerisinde. sonra yurtdışına gitti bi çocuk. şimdi duyduk ki ibne olmuş.
20 yaşında bir adamın halıyla olan böyle bir ilişkisi.

Allah başka dert vermesin ne diyelim.

insanlar ayağını basıyor lan o halıya, neyse.
anlıyoruz böyle bir rahatsızlığın var ve bunu dile getirmek istiyorsun. yardım edebilecek, çözüm önerisi sunabilecek kişilerle iletişim kurmak istiyorsun ama yeri bu başlık değil. direkt hastalığın adını başlığa koyarak bir başlık açabilirdin. böylelikle sana yardımcı olabilecek, konu hakkında bilgisi olan insanlara ulaşman ve bilgi, düşünce kirliliğine en az derecede maruz kalman sağlanmış olurdu.

eğer bilgi sahibi kişilerden yardım almak yerine insanların görüşlerini almak istiyorsan, düşüncelerini merak ediyorsan yine yeri burası değil. kızlarsoruyor vb. birçok site bu amaçla kurulmuş oraları ziyaret etmelisin.

eğer bu takıntıyı (hastalığı) yakın çevren de dahil insanlarla paylaşamadığın için içinde birikenleri dökmek, rahatlamak istiyorsan yeri yine burası değil. itiraf.com, itirafediyorum.com vb. birçok site bu amaçla kurulmuş oraları ziyaret etmelisin. (yine de sözlükte paylaşmak istiyorsan itiraflar üzerine başlıklar var sözlükte.)

yani böyle bir başlık açıp düzgün bilgi akışı sağlama ihtimalin çok düşük. benim gibi hastalığın daha önce ismini duymamış insanlar ancak yorum ve eleştiri yapabilir daha fazlasını bekleme.
4 5 yaşımdayken yaptığım eylem.
bir kımıl zararlısı zat eylemidir. fazlası değildir.

aman genç nesil siz yapmayın. denemeyin!
13 yaş civarında yapmışlığım var, her şeyi de garipsemeyin.
insanlar neler neler yapıyor kim bilir.

gayet normal.

sigmund freudun da deği gibi;
dediklerini bilmiyom amk, hakkında pek bilgim yok.
sonrasında işemek için pipet takarlar.
yukaridan bakinca kisinin elma kurdu gibi görülmesine neden olacak eylem.
(bkz: kediler yazar olsa açacağı başlıklar)
otuz bir çekmekten çıldırdım vakalarına örnektir.
ne değişik hayal dünyanız var lan ibneler, bu hayal dünyasını kitap yazmak, şiir yazmak, gibi işlerde kullananın artık. işiniz gücünüz çükünüz de mi sizin. yeminle oksijen israfısınız.
yangın çıkarır.