1. 1.
  21. yüzyılda yer sofrasında yemek yemek de biraz şov bence. Bakın bunun gelir veya eğitimle ilgisi yok. Cebinde telefon, duvarda televizyon var ama yine yerde yiyor. Neden? Çünkü davar kalmak daha kolay, çünkü davarlık rahat. Cumhurbaşkanından köylüsüne ülke medeniyete direniyor.

  Bakın arkadaşlar, yemeğin masada yenmesi ve ameliyatın masada yapılmasının çok basit, temel, anlaşılır bir sebebi var. Yer pislik yuvası. Tuvalete girdiğiniz, sokakta gezdiğiniz ayaklarla girip çıkıyorsunuz. Hayvan, insan pisliği, kıl, tüy, toz, toprak hep yerde. Hijyenik değil.

  Anne babanız yer sofrasında yemek yiyor diye alınmanız yerde yemenin hijyen dışı olduğu gerçeğini değiştirmez. Gelişime karşı koymaktan vazgeçin ve Marsa koloni kurmayı planladığımız şu çağda insanlığın en büyük keşfi olan iNTERNETTE yer sofrasını savunmayın. insan hayret ediyor.
  6 -30 ... hzezel
 2. 2.
  yerde yemek yiyenlerin davar olması
  4 -2 ... ognitogenk
 3. 3.
  yerde yemek yemek midenin katlanması ile sonuçlanması sonucu sağlıklıdır andaval kro. evet..
  7 -4 ... ersoy ulubey
 4. 4.
  Masada yemek yemeyi medeniliğin ölçüsü sanan cahil cühela zırvası.
  3 -2 ... alp er tunga
 5. 5.
  o zaman bütün dedelerimiz davardı aq. sen sanıyor musun dedelerin abdulhamidin kahyasıydı. o daha kötü lan. kahyaların karılarına ne olduğunu bilirsiniz.
  -2 ... duygusal masturbator
 6. 6.
  böyle başlıkları anca hınzırlar açar yani adıbatasıcalar.
  4 ... kalahari 1
 7. 7.
  Olum git masa al onun üstünde yemek ye. Tabağın üstüne düşeceksiniz ekmek alırken.
  2 -2 ... antinatal
 8. 8.
  dedeni sevmediğini mi anlamalıydık ?
  -1 ... fuckerfuckera
 9. 10.
  bunu diyen müslümansa durumu içler acısıdır zira hazreti muhammed peygamber yerde yemek yerdi. dolayısıyla bunu diyen kişi sünnete hakaret etmiştir.
  3 -2 ... hamfendi
 10. 10.
  (bkz: hoşt köpek)
  2 ... leyte