bugün

bayramlarda anne annenin, baba annenin evinde ailecek toplanınca ister istemez kaçamayacağınız durumdur. eğlencesi gırgırı boldur kuzenler yeğenler hep beraber yapılan muhabbetlerle o sıcacık aile ortamından daha güzeli yoktur.
eve misafir geldi, yer yoksa yatılacak 'yer'.
bardağın dolu tarafından bakılacak olunursa sırta iyi geldiği ihtimaller arasında.
dünyanın tüm zenginliğine sahip ol şundaki zevk hiçbir şeyde yok. evet.
Baş ucunuzda soba varsa tadından yenmez.
öğrenci evinde yapılmaması gerekendir. evlerdeki yer yatakları gibi olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz berbat bir sabaha uyanmak istemiyorsanız öğrenci evindeki yer yatağında yatmayın.
Özledim be, nasılda özledim bir bilsen sözlük. Yine özlediğim bir vakit,
camın dibine çekmiştim ranzanın yatağını dalmıştım hülyalara gökyüzüne dalıp.
Ruhum mu çomar bilmiyorum ama seviyorum yer yatağını. Daha bi içten samimi geliyor bana.
bel fıtığına iyi gelir.
berberde saç yıkama sonrası yapılan ovuşturma ve masaj hareketinden sonra dünya üzerindeki ikinci orgazm benzeri aksiyondur.
Çok farklı bir zevki olan bombastik eylemdir.
Bir keresinde düğün için gitmiştik köye. Hiç tanımadığım insanlarla sıra sıra yere dizilip yatmıştık.
Tuvalete kalkması gerilim filmi gibiydi. Birinin üstüne basmamak için karanlıkta yavaşça adım atmaya çalışırsın...

görsel
görsel
görsel
Arkadaşlara bir araya geldiğimizde bazen salona minderleri serer yorgunluktan bayılana kadar muhabbet eder olduğumuz yerde kalır uyuruz.

Bence çok keyifli.
misafirlikte olabilecek şey. küçükken dayımlara gittiğimizde yer yatağında uyumuştum.