1. 1.
    evet arkadaşlar karakter limitine takıldık, aslında başlık; size yer soran insanların size dibini dövürmeyi istemesi.

bakın arkadaşlar, ben dünyanın götüne parmak atmış bir insanım. uzun süreler yaşadım, yaşadığımdan çoook daha uzun süreler boyunca da yeryüzünde bulundum. deneyimim çok.

bugüne kadar bana yer soran tüm insanlar özünde vurdurmak istiyorlar. nasıl mı bakın;
    1. örnek; üniversitedeyim o zamanlar, bir tane kız bindi eshota, izmir eshot tabi. neyse eve gidiyorum, orjinalinda çok sessiz bir denyoyum ben. öyle kendi kafamda neler yaşıyorum ama gerçek hayatta yok yani bunlar. neyse böyle hanım hanımcık, nasıl tatlı, nasıl güzel bir kız geldi. bindi. bende bakıyorum tabi dik dik, abazayım tabi hemde manitada yok. neyse bu bindi, ben orta kapıdayım, yanıma geldi durdu. ben sağ direği tutuyorum o sol direği, otobüs dolu. neyse zamanla daha çok insan bindi çünkü insanlar hep fakir neyse insanlar iyice sıkıştı, sonra kız iyice dibime kadar geldi. inanın bir götlük yer yok. sonra kız iki kolumun arasına geçti, sanki jenga oynuyoruz, ben kapıya dönüğüm o bana dönük bir yerlerden tutunuyoruz ama sanki sevişiyoruz, ben uzun süredir bu mesafede bir insanla bulunmadım. nasılda güzel ama, öpecektim ya. neyse bu bana durak sordu. söyledim. biz baya bir süre böyle gittik, sonra bu sorduğu durakta indi. bende eve gittim, o durakta inmedim çünkü o ben bir denyoyum. neyse,

2. örnek: geçen yine alsancaktan bindim ama pazar öğlen saatleri, eve gidiyorum neden gidiyorsam, böyle 40 yaşlarında bir dayı yer sordu, şirinyeri soruyor gavat, neyse tarif ettim. böyle bir 15-20 dakika daha dayıyla beraber yol gittik. dayı böyle sol önümde, ayaktayız tabi kalabalık yine malum fakirlerin sayısı çok. neyse dayı benim siki bir avuçladı. dedim kazadır. 2. avuçladı, dedim kazadır. ama dayı böyle araba sallanırken arkası dönük böyle baya avuçluyor yani ne var ne yok avucunun içinde. neyse 3. avuçlayınca anladım ki dayı dibini dövürmek istiyor. nasıl sinirlendim gavada, neyse sonra arkamı döndüm. siktirdi gitti şirinyerde indi.

3. örnek: geçen yurtta kalıyorum geçen dediysem 10 sene oldu heralde tam bilmiyorum. yurttan okula gidiyorum ki bu bir mucizedir, okula teşrif ediyorum neyse yurttan okula giderken karşıdan bir kız geliyor, bizim yurdu soruyor kaşar. ama yurdun yanındayız daha köşeyi yeni döndüm. sonra sen bu yurtta mı kalıyorsun dedi. sana ne lan yarram dedim. öyle deme şekerim bende burada kalıyorum dedi. siktir git dedim okula gittim. gülümsedi, göz attı, yurda gitti. sabahın saat 10 u, görüyorsunuz ki orospunun amı kaşınıyor, okula göndermiyorlar moruk. ya bir salda okula gidelim arkadaş. neyse kovuşturdum kaşarı uzadım okula.

arkadaşlar örneklerde gördüğünüz gibi size birisi yer sorduğu zaman o kişiyi sikebilirsiniz demektir. ben bu tarz çok şey yaşadım, insanlar yer sorarken yer sormuyorlar, ardını döndürecek adam arıyorlar. evet.
    1 -2 ... alucard nosferatu