bugün

doğru bir söylemde bulunmuş vallahi..

anlamanızı bekliyor muyduk? şaşırdık mı? hayır..

toplumun her kesimini kabul ettiği, diğer taraf da habire boklayacak birilerini aradığına göre..

demek ki dediği son derece doğru..
bir birliktelik(!) ruhu olduğu söylenen yenikapı'da ıslıklanarak ve küfürler yiyerek konuşmaya çıkan bir ana muhalefet lideri sözü. amacı herhangi bir medya kuruluşu kendisine yer vermediği için partisini yeteri kadar tanımadığını düşünen ve kendisini sevmeyen hatta düşman belleyen vatandaşa partisini ve darbe girişimi hakkında düşündüklerini anlatmaya çalışmaktı. yoksa ortada bir birliktelik ruhu olmadığı o kadar açık ki.
Yenikapı da malum şahısın aslında mağdur olmadığını düşünen, bu girişimin aslında o malum şahsın eseri olduğunu söyleyen oradaki tek delikanlı adamdır kılıçdaroğlu.

Baaak milleti sokağa döküp ölmelerine sebep olup ! Sonrasında Darbeyi nasıl da önledim gördünüzmü, ben bir kahramanım, ben ikinci atatürküm, ben insanları karanlıktan kurtardım, hadi alkışlayın ve destekleyin beni diyen şahsa yalakalık yapmamıştır. Bu darbenin tek sahibinin o malum şahıs ve saz ekibi olduğunu bilen herkes gibi ! bunu cesurca ifade edebilen tek adamdır.
Hayır benim.
doğru söylemiştir. yeni kapı ruhunu ortaya atanlar orada değilse bile, kendisi hala oradadır. diğerleri taht kavgasına düştü şu an.
adam çıktı darbeye karşıyız dedi mi? dedi. orda olmak olan bitenin hesabı sorulmaması, erdoğan' a biat etmek anlamına gelmiyor.

kılıçdaroğlu muhalefet partisi başkanına yakışır şekilde darbeye nasıl zemin hazırlandığını, darbe sonrası yapılan haksızlıkları dile getirdi. keşke toplumda da anlattıklarının bir karşılığı olsaydı. ama yok. utanmadan arlanmadan her şey bu adamın üzerine yıkılmaya çalışılıyor.
güncel Önemli Başlıklar