1. 1.
  metronun adeta ülkenin 16 yılda nasıl araplaştığını nasıl medeniyetsizleştiğini nasıl insanlığını kaybettiğini durak durak gösterme durumudur.

  yenikapıdan bindiğiniz metroda bol bol arapla başladığınız yolculuk,ağır ter kokusu,koltuklarda bacaklarını sonuna kadar açarak insanları rahatsız eden evrim düşmanı canlılarla haliç durağına kadar devam eder.

  daha sonra şişhane istasyonu ile birlikte yavaş yavaş geçmişe akp'siz döneme doğru medeni,saygılı,çağdaş görünümlü insanlarla devam ederek yobazsız bir dünyayı yad edebilirsiniz.

  ta ki mecidiyeköy durağına gelene kadar,mecidiyeköy durağındaki arap istilasını anlatacak kelimeler bullmakta zorlanıyorum,resmen anlatılmaz yaşanır denilecek bir durum.
  6 -1 ... hobin rood
 2. 2.
  bugün yeniden şahit olduğum durumdur.

  Metroyla Yenikapı'dan binip Zincirlikuyu'ya doğru gitmek resmen akp'nin seçimi kaybedip CHP'nin iktidara gelmesine tanıklık etmek gibi birşey. Duraklar ilerledikçe yobazlar inip doğru düzgün insanlar biniyor,ter kokusu yerini parfüm kokusuna bırakıyor,arapça konuşmalar yerini Türkçe - ingilizceye bırakıyor. Resmen zaman tüneli amk geçmişten geleceğe yolculuk ediyorsun.
  4 -1 ... hobin rood
 3. 3.
  Çomarları kudurtan tünel. Dikkat edin o tüneli de silkmesinler.
  3 ... ershan kuneri
 4. 4.
  Osmanbey'den sonra pozitif yönlü bir değişim söz konusudur. Hele Canım Sarıyerimin sınırlarına girince çomarlar artık çok uzakta kalmış demektir.
  1 ... sodomlu