bugün

mavi paketi olan doritos.
(bkz: milka luflee) *
(bkz: leblebi tozu)*
kekikli cipso efsaneydi o geri dönsün bir de şimdi adını hatırlayamadığım pakedi halleyin paketindeki gibi sarı olan arasında hindistan cevizli krema olan bisküvileri çikolatalı olan şey de geri dönsün istiyorum.
(bkz: tombi)
(bkz: capri sun)
(bkz: mm s)
(bkz: meybuz)*
hiç sevmesemde nostalji hatrına (bkz: sulugöz)

düdüt:piyasada hala varmış el cid'e teşekkürler
(bkz: doritos dippas)
altın para şeklinde çikolata.

(bkz: yenir ki)
milka bitter lemon.
yeşil limonlu beyaz çikolata. allahım o nasıl bir aroma, nasıl bir lezzet! raflarda göremediğim an milka merkeze e-mail attım. sağolsunlar cevap da verdiler, dönemlik bir üretimdi, yeniden üretir miyiz bilmiyoruz dediler.
böyle bi lezzet üretilmez mi lan?
sonra bi ara limon ve patlayan şekerlisini de çıkardıla ama onun da raf ömrü çok uzun olmadı.
(bkz: geri dön)
ağızda patlayan şekerler.

(bkz: ne günlerdi)
meybuz*
ağızda patlayan şeker *
yumiyum*
şu anda adını hatırlayamadığım mor paketli çikolatalar vardı. gene olsun krize girene kadar yerim.
(bkz: Meybuz)
(bkz: Leblebi tozu)
görsel
eskiden cheetos pati vardı, off çokta güzeldir. peynirliydi,şimdi aynısını yapamıyorlar. bir de bigtoff diye bir dondurma vardı akıllara zarar.
leblebi tozu vardı şeffaf poşette alırdık hüpletirdik.dişlerimizin arasında kalırdı sonra.ah tekrar olsada hüpletsek.
Lan. Bi zamanlar etinin cim tart diye bişeysi vardı. Hasssstasıydım onun. Yine çıksın ya, valla, yine yine.
Leblebi tozundan hiç bahsetmiycem. Her gün öyle bir yiyordum ki nefesim falan tıkanıyordu la.
doritos'un yoğurt sosuyla yenen sade mısır cipsi. nedense üretilmiyor artık.
(bkz: tombi)

Şekli güzeldi.
eti turti vardı, incirli cevizlisi mükemmeldi. yine çıksa ya.
çitos peynirli.*
ulan pınarın pınar çikola diye bir sütü vardı.hakiki çikolatalı süttü,öle kakaolu falan değil böle kırmıız kutusu vardı.adam öldürüm lan var ya süper bir süttü.

görsel
çikolatalı tombi.