bugün

kişisel egolarına bir köle bulamayan sevgilidir. zaten kendini bilen bi boku iki kere yemiyecek kişidir.
''evde giydiğim t-shirtle dışarı çıksam olur mu ki acaba?'' cümlesi ile eşdeğer düşüncedir.
son derece güvenilmez insan tipidir.
pişman olmuştur. Senden sonra birlikte olduğu kişilerle yeteri kadar mutlu olamamış eskiye dönme ihtiyacı bulmuştur.
--spoiler--

Dönerim Deme Bilirim Giden Geriye Dönmez,
Severim Deme Denerim Aşka Ara Verilmez.

--spoiler--

sadece bir boşluktur efendim. kişi yenisinden ayrılır ve ayrıldığıyla bir önceki ilişkisindeki kadar mutlu olmadığını farkeder ve acaba der. acaba ben onla mı mutluydum sadece? döndüğü kişide böyle bir boşluktaysa bir anlık gaflet kabul eder ve sonuç yine ayrılık olur.
velhasıl kelam biten biter.
bakayım bağladığım eşek yerinde duruyor mu diye yoklayan sevgilidir. Cevap bile vermeye gerek yok. Onun yerine duvara sürttürün daha iyi. En azından tekrar başınıza bela olup canınızı sıkmaz.
Hayatın içinde kendini yeni arayışların içinde bulmuş fakat gelen gideni aratır mantığıyla mutlu olamamıştır. eski sevgililerin en uyuzudur. Yahu neden yeniden denensindir ki, sonuç olarak daha önce bir sebep varmış ki bitmiş.
"kopan ip tekrar bağlanmaz, bağlansa da ek yeri belli olur" lafı akabinde "bi s.ktir git" serzenişiyle kovulması gereken kişidir.
Halen seven pişman olan sevgilidir. Denenmesi her zaman iyi sonuç vermez ama denenesidir. Kendini yalnız hisseden bir türevdir.
(bkz: türev al bak keyfine)
(bkz: sarhos kafayla eski sevgiliye mesaj atmak)
artık dikiş tutaramadığını farkedip geçmişten medet uman sevgilidr, halbuki siz aynısınızdır, o da muhtemelen değişmemitir, aynı şeyleri tekrar yaşayıp ana dejavu oluyor lan resmen diyerek ilişki geçmez, bu yüzden bsg diyerek püskürtülmesi gereken sevgilidir..
muhtemelen cep telefonu listesinden sırasıyla eski sevgililerini arayan eski sevgilidir. alfabetik olarak ilk sırada da olabilirsiniz, son sırada da. son sıralardaysanız; sizden önce aradıklarından red cevabı almıştır.
sonrasında hayatına giren insanlardan beklediğini bulamamış insan davranışı. her yeni denemesi hüsranla sonuçlanınca eskiye özlem muhtemelen daha fazla artmış ve bu noktaya gelmiştir. işe yarar mı? sanmıyorum.
ex'den next olmaz sözünü algılama kapasitesi olmayan uzak durulası kişidir.
hem deneme, hem "acaba" sözcüklerini kullanmasından, niyeti belli olan uyanık insan. söylesene kardeşim, "seviyorum" diye. niyeti olan, tutamaz içinde, gurur falan tanımaz.

deneyecekmiş de, acabaymış da. deneme gibi garantisiz bir sözcüğü kullandığı yetmiyornuş gibi, bir de üzerine "acaba"yı eklemiş. deneme yapmak istediğinden bile emin değil. yeni bir kazığın temelini atıyor işte. siktir git be!
(bkz: ya bi siktir git) cümle öbeğini vurgulayarak söylenesi olan eski sevgilidir.
hastir çekilmesi elzem bünyedir, ayrılırken aklın götündemiydi diyip göt etmekte extra sevaptır bu tipler için.
yeni sevgili bulamamış ve boş kalmamak için dönüş yapan sevgilidir.
tadından yenmeyecek eski sevgilidir.
umut canın yongasıdır diyen sevgilidir. ahah ama burnunun dibini göremeyen türevdir.
kendisine 100 bin lira paramı lan itoğluit demek isterdim lakin şahsım adına şu devirde hakkaten iyi paradır.
(bkz: please try again later)
canı sevişmek istiyorsa yakın durulması gereken sevgilidir.
canı sevişmek isteyen sevgilidir. uzak durmak gerekir.