1. 13.
  masum müslümanları acımasızca öldüren müslüman canilere n'oldu ki bu katliama sevinenlere bir bela dokunsun. suudi prensler akdeniz'de dünyanın en güzel mankenleriyle sevişip eğleniyor.
  5 -1 ... ozgur demirtas in robotu
 2. 14.
  piç tabiri biraz hafif kalmış..
  10 -1 ... deep house
 3. 15.
  yeni zellanda katliamına sevinen piçler
  9 -1 ... secretgirl
 4. 16.
  adamin biri yazmis ekside "keske turkiyedeki camileride cuma namazinda tarasalardi" diye.

  bunu yazan hic bir yasal ceza haketmiyor mu? meydanlarda bomba patlatip onlarca kisiyi öldüren katillerden ne farki var bunun?
  8 -1 ... bittimiacaba
 5. 17.
  Hayatın gerçeklerinden bir haber insanlardır bunlar. Sadece muhalefet olma meraklısı insanlardır. Bu tip durumlarda genele ters giderek dikkat çekmeye çalışırlar.
  -1 ... klasik forvet
 6. 18.
  Fırsatını bulsa Batı, müslümanları ve bilhassa türkleri bir kaşık suda boğar. içimizdeki beyinsiz fırıldakların yüzlerine gülüp kendi saflarına çekmeye çalıştıkları ise artık sır değil. ister satın aldıkları yada parayla kiraladıkları teröristlerin eliyle islamı türkleri ve müslümanları barbar ilan etsinler, ister alenen hristiyan ve yahudileri toparlayıp birleştirip üzerimize salsınlar, hiç farketmez. Özünde küfür tek millettir. imana karşı küfrün savaşı, hz ademle başladı. Kıyamete kadar da sürecek. Bunlar Hiçbir zaman vazgeçmezler. Ellerindeki Demokrasi ve insan hakları ise yalandır, palavradır.
  1 -1 ... gazeloglu
 7. 19.
  Savunmasız insanların katledilmesinin sevinilecek bir yanı yoktur. Birileri insanların ölmesine seviniyor ise onlar anca akıl hastası insanlardır.

  Böyle barbarca ve zalimce kıyımlar insanlığa hakarettir.
  7 ... uzay muhtari
 8. 20.
  yeni zellanda katliamına sevinen piçler
  Kendilerine bu fotoğrafı armağan etmek istediğim piçlerdir.

  Islam a inanmıyorum, herhangi bir dini inancım da yok. Ama dişe diş kana kan inancımdan hayatım boyunca vazgeçmedim. Işid gibi bir silahlı terör örgütünü asla desteklemedim ama 11 eylülden sonra dünyanın islami terör örgütlerinin kafalarının nasıl çalıştığını anlamaları gerekiyordu.

  Sanırım ışid bu unutulan şeyi tüm dünya ya hatırlatacak.

  IŞiD in katlettiği insanlar karşı dinden, ve savaştığı müslümanlardı. Bunu inandıkları kitap sayesinde kendilerine hak buluyorlardı.

  Ama yeni Zelanda daki olayın herhangi bir dinden ziyade silahın üzerinde yazılanlara göre kişisel bir kin ve nefret duyuluyor.

  Bu kişisel kin ve nefret kişiye bağlıdır, ama sen camiye gidip 50 kişiyi öldürüp, 50 kişiyi de yaralardan ışid, el kaide gibi islami terör örgütlerini karşına alırsın. Ve bu örgütlerin kini asla bitmez.

  Charlie hebdo yu ne çabuk unuttular da siz cami tarıyorsunız?
  ... n dakota
 9. 21.
  Unutulmasın ki Aynı suudi veliaht prensler cemal kaşıkçıyı (ailesi kayseriden göçen bir türk) da boğarak katletmişlerdi. Dünyanın neresinde ve kim tarafından yapılırsa yapılsın terör şerefsiz kalleş lanetlik pis bir iştir. Teröristin dini dili ırkı ve milliyeti olamaz.
  5 ... gazeloglu
 10. 22.
  yeni zellanda katliamına sevinen piçler
  7 ... kalahari 1