1. 1.
    https://youtu.be/_8nYsLVxhUE ne diyeceğimi bilemedim. acaba zaten müslüman mıydı? yoksa bu olaydan sonra mı müslüman oldu?
    ... bittimiacaba
  2. 2.
    Umarım samimidir ve tepkileri azaltmak için bir taktik değildir . Samimiyse kutlarım. Kalpleri evirip çeviren Allah'tır.
    7 -2 ... isminiunutanadam
  3. 3.
    Medeniyet işte tam olarak bu.

Bizdeki ortadoğulu yamyam ateistler şu manzara karşısında ne düşünüyorlar acaba.

Kadın, hem de üniforması ile bir dine geçtiğini ağlayarak anlatıyor ve yaşanan katliamdan duyduğu üzüntüyü de. Muhtemelen onu izleyenlerin çoğu da Hıristiyan.

işte gerçek islam diye anlatılmak istenen islam, muhtemelen medeni bir ortamda yükselecek.

Ayrıca gene biz, önceden beri Müslüman olanlar; diğer inançlara saygılı olmalıyız. Müslüman olarak en şık, en kibar, en bilgili biz olmalıyız.

Ve tam burada Atatürk aklıma geliyor. O din karşıtı falan değildi. Atatürk bir adım ötesini gören, çağından 100 yıl sonrasını gören bir liderdi. Onunla gurur duyuyorum ve Elhamdülillah Müslümanım.
    11 -8 ... insectoidzz
  4. 4.
    helal olsun. bızdekıler de anca sosyal medyada keske türkıyeye de gelseler yazar namussuzlar.
    4 -1 ... iskit saka fatih
  5. 5.
    Muhtemelen ünlü oyuncu Liam neeson' un ulaştığı şu sonuca ulaşmış kişi.

"islam dinini kabul ettim. çünkü, dünyadaki şeytanlaşmış kimselerin müslümanlara karşı birleştiğini gördüm. anladım ki tek gerçek din islam."

liam neeson
    7 -1 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    Şov amaçlı sanki.
    1 -2 ... turkmen begi
  7. 7.
    tipik bir psikonevroz vakası; aniden kabaran duygular hepimiz için yanıltıcı. deli olmayan bilir. ben de fas'ta kafası boynunun arkasından kesilip koparılan ve tecavüze uğrayan iki genç kızın videosunu seyredince öfkeden kudurmadım, müslüman düşmanlığıyla anırarak hristiyan da olmadım:
    https://www.uludagsozluk.com/e/41224728/

hristiyan olmayı düşünenler de sizinle aynı hisleri paylaşmıyor mu?

müslümanlara bu hırsla sövmüyorlar mı?

o intikam isteğiyle sizi şeytanlaştırmıyorlar mı?

o ruh hastası sayko da sizin gibi izlediği videolardan olumsuz etkilenmedi mi?

delinin ipiyle kuyuya inilmez, inmeyiniz de.
    -4 ... ozgur demirtas in robotu
  8. 8.
    Ya gene başa döneceğiz ama

Müslümanız diyen canilerin yaptıkları ile hristiyanız diyen caninin yaptıklarını mı yarıştırıyoruz anlamadım.

Kafa kesenler mi daha kötü yoksa çoluk çocuk 50ye yakın kişiyi öldüren mi. Biz napıyoruz sevgili özgür demirtaşın robotu?

2 gündür anlatmaya çalıştığını net cümlelerle söylesen de biz de istifade etsek.
    6 -1 ... insectoidzz
  9. 9.
    0:00 2:48
    3 ... paganviodio
  10. 10.
    Kilise bombaladılar diye hristiyan mı olacağız yani? Aradığımız bu da değil de neyse idare eder.
    -1 ... uzak diyarlarda evli barkli