1. 1.
    müslümanlığa olan nefretini erdoğan çatısı altında toplamış piç.
    neden çünkü ona göre şu an erdoğan müslüman dünyasını güçlü ve diri tutmaya çalışıyor ve bu nefreti içinde diri tutmasına sebebiyet veriyor.
    ulan yavşak taa dedelerimiz zamanında viyana kapılarına dayandığından beri devem ediyor kuyruk acınız. ve asla geçmeyecek sanırım.
    7 -16 ... gogocu
  2. 2.
    yeni zelanda diye ülke mi olur zaten amk? eskisine nispet yapar gibi kezoluk etmişler bence.

daha yaratıcı bir nick bulabilirlerdi.

ben böyle düşünüyorum yani, sizi bilemem.
    2 -3 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    yeni zellanda teröristinin erdoğan nefreti
    5 -5 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    (bkz: cami saldırganının erdoğan hakkındaki düşünceleri)
    (bkz: aramaya inanmak)
    ... rimi rimi ley
  5. 5.
    benim nefretim daha büyüktür. kimseyi sevmek zorunda değilim sonuçta. paşa keyfim kimden nefret etmek isterse ondan ederim. suriyelilerden de nefret ederim, kürtlerden de. paşa keyfim öyle istiyor.
    3 -4 ... hastavilla
  6. 6.
    istersen git makarnaya tap.
    istersen erdoğandan nefret et, konu erdoğana duyulan nefret yada büyük hayranlık mı? konu islam üzerinden türkiye halkına verilmek istenen ayar, adam boğazın serin sularını geçme, sikerim belanı diyor.
    3 ... gogocu
  7. 7.
    dunyada turk demek musluman demek. bi bizim devsirmelere anlatamadık. anlamak da istemiyolar zaten. adam camide katliam yapiyor türk öldürdüm farzediyor. allah c.c. belanızı turklerin elinden versin.
    1 -4 ... bittimiacaba
  8. 8.
    içimizde bu saldırıyı yapan islam düşmanından daha islam düşmanı , islam'a ve Erdoğan'a karşı daha nefret dolu olan Erdoğan ve islam düşmanları var dediğim durum.
    1 -3 ... isminiunutanadam