bugün

15 mart 2019 cuma günü yeni zelanda'da cuma namazı çıkışında camileri hedef alan teröristin yayınladığı yetmiş sayfalık manifestonun türklerle ilgili olan bölümü.

bu sözler bana hiç ilk defa duyuyormuşum gibi gelmedi. maalesef buna benzer sözlere sözlükte dahi rastlıyoruz.

görsel
görsel
istanbul bizimdir gibisinden türkiye'ye ayar vermeye kalkmış. bize göz dikince ne olduğunu dedesine sorsun dicem ama dedesi gelibolu'da yatıyor 100 yıldır..
cevireyim.
turklere

kendi topraklarinizda baris icinde yasayabilirsiniz. size zarar gelmez.
bogazin diger tarafinda.

ama avrupa topraklarinda yasamaya kalkarsaniz, bogazin herhangi bir bati tarafinda, sizleri oldurur ve siz hamamboceklerini bizim topraklarimizdan sureriz.

istanbul icin geliyoruz ve her cami ile minareyi yikacagiz.

ayasofya minarelerden temizlenecek ve istanbul daha once oldugu gibi hristiyan olacak.

sansiniz varken kendi topraklariniza donun.
Amk ırkçı piçi dna na işlemiş türk korkusu orospu çocuğu seni.
pkk lı piçlerden farkı olmayan bir gavatın beyanıdır.

görsel

ancak öyle pusu atarak insanları gafil ve savunmasız yakalayarak yaparlar yapacaklarını. madem tanrın için savaşıyorsun çık mertçe savaş amk dürzüsü. bu sadece bunun için değil kahpe gibi savaşan insan katleden herkes için geçerli. manifesto imiş. korkak ipneler.
Senin ingilizce öğretmenini skim mal oğlu mal. Turks yazarken t büyük. Hadi biz ismayıl sağolsun formattan dolayı büyük yazamıyoz. Sen ne skime yazmıyon!
Megali idea. Görünen o. Arkasında kim var acaba?
görsel
dna'sının %10'u Türk haberi yok.
pkk ile ilişki kurulan olay bir sonraki girilerde 15 temmuz a da bağlanacaktır.
82 wellington 83 auckland. akıllı olsun, evet.
buraya birkaç yıl önce "fatih sultan mehmet'in yerinde olsam istanbul'u alır almaz aya sofya'yı yıkardım. çünkü aya sofya olduğu sürece burayı geri alma hayalleri bitmeyecek." yazdığımda eksi yağmuruna tutulmuştum.
gene haklı çıktım.
Mesajı siktir edin. Sanki bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi insanları katletmiş. Bu daha gerçek ve korkunç. Kanım dondu izlerken. Ölmüş insanların üzerine silah sıkıyor.
Dünyayı ne biçim bir hale getirdik. Allah bizi kahretsin.
bir manyağın lafı ile tepkisel yorum yapmak, bu manyağa bilerek veya bilmeden alet olmaktır.

bu manyak israil, amerika ve ingiliz istihbaratının gazladıı biri de manyak da olabilir.

vatanımızı canımız pahasına her zaman herdaim her koşulda koruruz.

ama bu manyaklara alet olmanın alemi yok. akıllı olmak da fayda var.
Bunlar zaten böyle delikanlı gibi yüzleşmez kahpe gibi arkadan vururlar. G.tü yiyorsa türkiye de söyleseydi bunu neler oluyordu. Konstantinapol sana ne cevap veriyor görürdün it oğlu it.
Türke kefen biçenin sonu feci olur. Şüphesiz balikesirli inançlı müslüman bir türktür.
Bu mesajı veren ırkçıya "sana bu türk düşmanlığını öğretenin AMK" demek gerekir.
Öyle ya...
istanbul'un Kadıköy semtinde yaşayan kurtulur, Eminönü'nde olan ölür.
Bu ne lan manyak, ben sana aşağı sokakta oturduğun için düşmanım demek gibi. Bari adam gibi ırkçılık yap, tüm Türkler yeryüzünde silinecek de.
Hiç mi rahmetli Hitler'i duymadın, adam tüm yeryüzünden Yahudi çingene komünist vs ne varsa yok etmek için çalıştı
Almanya da Yahudi kalmadı bana ne demedi, Avusturya Macaristan Polonya Belçika Fransa nereyi alsa Yahudi varsa yok etmeye çalıştı.
Ha ne var bir işi düzgün yapın AMK sığırları.
Ulan bu etnik kökten veya dinci teröristler arasında bir tane akıllı adam çıkmaz mı?
O 70 sayfalık manifestoyu kıvırıp g.tune sokmaya geliriz .
O mesajı kendisine yıllarca hafızalardan çıkmayacak bir şekilde iade etmek için sıraya dizilecek binlerce Türk genci var. Bence akıllı olsun, Allahın gazabından önce türkülerin gazabına uğramasın.