bugün

tutti frutti izlemek.

(bkz: mazi derin bir yaradir kalbimde) * *
(bkz: sex yapmak)
kulaklıktan taşan muhteşem müzik ile bütünleşerek kendinden geçercesine ve sadece doğaçlama gelen figürlerle dans edip ruhumun çok uzaklarda oluşunun ve rüzgarı içimde hissetmenin verdiği zevki yaşamak.

ben yeni yılın ilk 37124 saati boyunca bunu yapabiliyorum...
ürgüp meydanında yanan ateşin dibinde bira içmek.
alkol almak(kimi durumlarda kusmak),herkesin yeni yılını kutlamak .
patlayacak kadar çok içip bulunduğu yerde uyuklamak. yine de aldığı filmi izlemek için kasmak. izleyemedği için kendine sinirlenmek kahve ile uyanırım diye düşünüp kahve yapma çabasına girmek, kasmayayım yarın izlerim edasında odaya gidip uyumak.
(bkz: gitar)
(bkz: kırmızı iç çamaşırı)
(bkz: kağıt oyunarı)
(bkz: tv)
(bkz: vcd)
(bkz: dvd)
(bkz: sms)
bir bilgisayar'a, bir televizyona bakıp, nostaljik olarak görülen olayların, hemen bilgisayar'a aktarılması...
trafik polisine ceza yazmaması için yalvarmak.
fırdondü oynamak.
(bkz: hepsini al)
çalışmak*
kavga etmek. en fantastigi de bana nasip olmus.
vodka içmek bira içmek.. aile saadeti bizden geçti triplerinin kuzenlerle birbirine anlatılması.. içki.. sıcak ortam.. lan geçti mi hakkaten bizden.. hmm..
(bkz: çaylak olmak) cavit msn den bildirdi efendim.. iyi geceler.. yolunuz da farınız da hep açık olsun.. bi de radara yakalanmayın.. ehehe.
uykudan dolayı gözlerin kapanmasına rağmen, sözlüge entry girmeye devam etmek.
hazır pınar hindi inegöl köfteyi tavaya atıp mutfağın camından "hay a.mına koyim çıkmadık bi yere" diye iç geçirmek sureti ile kendime yemek hazırlamak. geçen sene yılbaşında neler yaptığını düşünmek, gerçi o zamanda sevgiliden ayrılmış kös kös içiyorduk. yok yok bu yılbaşıları yaramıyor bana.
içmeye, entry girmeye * * devam etmek.
2. çinko !!!
keşke o da yanımda olsaydı demek suretiyle özlem duygusunu hissetmek.
duş yapmak ardından masturbasyon yapmak.
sağ elle olan munasabeti arttırmak.
yanlıs yazdımın farkındayım pc de bozukluk oldugu ıcın butonlarım ve edit cıkmıyor. duzeltiyim bali sialahla: silahla
deli gibi bagırmak, sialahla oraya buraya ates etmek, icki icmek, para harcamak bu kadar salaklık yeter mi?
(bkz: yeni yılın ilk gününde yapılan şeyler)
futursuzca kullanilan klavyeden sozluk ekranlarina yansiyan entryler sebebiyle caylak olmak.
güncel Önemli Başlıklar