bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Uludag sozluk için hayırlı olmasını dilediğim karardır. bana gore gayet mantıklı olmuştur. Kısa bir süre için de olsa ortamın durulması gerekiyordu.*
    3 ... coincidental magic
  2. 2.
    oldukça yerinde olan ve "uzun sürede kimseyi almasınlar"dediğim davranıştır.çaylak olma ve oy fasilitesi de olursa süper olacaktır.
    1 ... elendil
  3. 3.
    "kaç kişi olduk ki şurda, açın da başkaları da girsin, şenlensin ortalık, bu kadar az kişiyle zevki mi çıkar sözlüğün". ayrıca eğer küfreden olursa onu da ayıklarsın, lakin bu kadar yavaş entry girilen ortamın zevki mi olur, ziyaretçisi mi, ya da bir sözlük olarak daha çok yazılması, yapılması gereken şey olduğunu bilmemiz gereken durum.

(bkz: nerde bu devlet)
    2 ... eru
  4. 4.
    evet güzel bir uygulamadır zira ortamın küfürden arınmasını sağlayabilir.
    1 -1 ... ben miyim
  5. 5.
    uludag sozlugu kurtarmış eylem.
    2 ... selmagezinir
  6. 6.
    ben başlık atarken yanımda canı çeken insanlar var ama. ösym sınav yapsın geçenleri alsınlar bence. ha bide spor testi yapsınlar.
    1 -1 ... komandost
  7. 7.
    kalitesiz yazar alımının durdurulmasını sonuna kadar destekleyeceğim durum. fakat saygıdeğer yazarlara da her zaman kapının açılması taraftarıyım. bizim gibi aylarca eğitimden geçmeseler de hızlandırılmış kurslarla bu sıcak yuvaya alınaiblirler.

(bkz: biz çektik onlar çekmesinler)
    2 ... arabaciarabayatasget
  8. 8.
    vaka-i hayriye...
    3 ... disco inferno
  9. 9.
    serfsizim benim aklıma gelmişti.
    4 -1 ... machados
  10. 10.
    bana arkadaşını söyle sana üye olup olamayacağını söyleyeyim moduna geçme durumu
    1 ... kirmastılı