bugün

istemezük tepkisi verdirten temasal gerçek. sözlükte.
Katılıyorum.
hayır eskisini de bozdular. profillere bile giremiyoruz amk. eski tasarımı geri verin, yenisini menisini istemiyoruz.
"zall, yapacagin isi sikiiim! " dedirten aci gercek.
Gelişmelerden tıklayın hangi temayı istiyorsanız onu kullanın ben hala mobil takılıyorum alışkanlık çünkü.
Mesaj bildirimi de gelmiyor.
evet gelmiyor.
zaten gelen bir sey de yok.

mission completed.
ben hala eski tasarimi kullaniyorum.
amk sözlüğü durduk yere beni yeni temaya geçirdi.

neyse ki gelişmelerden mesajı buldum da eski tasarıma geçmeyi başardım.

yeni tasarımın ta amına koyayım, yeni tasarıma kafam girsin. orospu çocuu yeni tasarım.
Böyle aşkın ızdırabını sikeyim. Ne sözlüğe giriş yapılıyor ne entry giriliyor. Salak mısınız siz?
Yeniliğe açık olmayan ay çöreği ruhlu tiplerin altında fink attığı önerme.

Dalyaraklık iyi ki para ile değil , para ile olsa kimse sözlük yazarı olamazdı. Ne biçim yaratıklarsınız lan siz. O kadar laf ettiğiniz şey sözlük lan. Bizlerin yani sosyal atıkların doluştuğu bir çukur. Bizim bir şeyi beğenme ya da beğenmeme lüksümüz yok.

Meme diyince aklıma geldi. Pembe uçlu memelere selam olsun.

Köftehorlar...
Sağcı solcu, cuhapeli aktroll, ibne trans kaşar oruspu herkesin ortak noktada aynı şeyi düşündüğü tema.
kötü değil güzel ama. eski mobil’i mi kullanıyor insanlar yoksa eski tasarımı mı bilmiyorum.

m.uludagsozluk.com adresine giderek eski mobil kullanılmaya devam edilebilir.

Eski tasarımı kullanmayı tavsiye etmiyorum. Ama gene isteyen istediğini kullanır.
Zall burdaymis demek.
Rezil gibi olmasıdır.

Eksi sayıları bile görünmüyor ve ayrıca göz yorucu. Eskisi iyiydi.
bence de yeni tasarım güzel değil. bu tür durumlarda en azından kullanıcıların görüşleri alınmalı. ya da yenilik yapılacaksa tasarmda değil başka şeylerde yapılmalı. siyah arka plan göz yoruyor.
zall kirk yilda bir entry girdi, ondada ne dedigini anlamak icin 10 kere okudugum entry girdi.
guzel kardesim, virgul denen birsey var.
"eski mobil’i mi kullanıyor insanlar yoksa eski tasarımı mı bilmiyorum." gibi bir cumlede son derece gerekli olan bir isaret. Cekinmeden kullan, ekstra ucret almiyorlar.
30 yildir yurt disinda yasiyorum, hala millete turkceyi ben ogreteceksem, gecmis olsun bizim guzel dilimize.
çok rahatsız edici.
zall entry yazarken ve arama cubugunun altinda ali kısık denen bir dayi cikiyor sadece onu ordan alsan yeter geceden beri kafa sikti.
adami sinirlendirdik. diger basliktaki entryler tasinmis.

tek benimki kalmis ben de sildim. sanirim beni unuttu.
Referandum yapılsın “eski” mi? “Yeni” tasarım mı? Diye, Halk karar versin.

Bu ne? Sözlükten soğudum resmen.
zik sen alınma sadece teşbih yaptık.
oo zall teşrif etmiş başlığa.

yeni tasarım öyle uğurlu ve hayırlı olmuş ki yazar arkadaşlarımız bundan bir tane daha istiyorlarmış. evd.

t: kırıcı bir çıkış.
Hala değişmeyen gerçek. Emek verip güzelim temayı mahvetmişler. Gerçi ben hala mobil kullanıyorum. Evet.

Edit: eksileri göstermeyince ne anlamı kalıyor sözlüğün.
2013 civarı tema en güzeliydi.

Bir tespit.
En Popüler başlıkların önde olmasını istemiyoruz, eskisi gibi en son entry girilen en önde olmalıydı.
Boşuna mı "up, up" yazıyorduk?