bugün

Destekliyorum.
yapacağınız bir .css dosyasının içindeki renk kodlarını değiştirmek! bırakın onu da biz yapalım.
sözlüğü geliştirdiğiniz yok onu anladık. bize verin açın bir upload bölümü yapıp yapıp atalım. herkes kendi sevdiği renklerden kullansın sözlüğü. gecenin üçünde sözlüğü bembeyaz kullanmanın bir anlamı yok.

eski tasarımadaki sistemin aynısı olduğunu biliyoruz.
"gece modu" diye bir şeyin olmadığını, #ffffff ve #000000 kodları ile yapıldığını biliyoruz.
eski tasarımdan yeni tasarıma geçerken yeni tasarımın 7-8 tane farklı renklerde temaları olduğunu biliyoruz. sonradan kaldırdınız onları. nedenini sorduğumda çok iyi hatırlıyorum "zall öyle istedi" gibi bir açıklama yapılmıştı.
her gün reklam aldığınızı, aldığınız reklamlar için sözlüğün giriş sayfasındaki renkleri değiştirdiğinizi biliyoruz.

pc başında iken bile mobil sözlüğü kullananların sayısı az değil. gelin he deyin şu işe.
hepinizin bayılacağı güzellikte bir tema hazırlayarak destekte bulunabileceğim kampanyadır. ayrıca sözlüğün kullanılabilirlik konusunda da düzenlenmeye ihtiyacı var. şu haliyle çok kötü bir kullanıcı deneyimi sunuyor. bu işi profesyonel yapan şirketler var, biraz yönetim elini cebine atarsa güzel olur.
böyle bir olay zaten vardır. stylish adlı eklentiyle halledilir.
güncel Önemli Başlıklar