bugün

Kim olduğu, nasıl bi ruh haliyle böyle kanlı canlı dalak, ciğer bastirmaya karar veren, çok merak ettiğim kişilik.

Kim la bu midesiz memur.
Kansızın bayrak tutanıdır.
görsel

şu ortadaki nedir hakikatten lan. gece adam uyansa bir sigara içeyim dese uykulu uykulu paketi görünce kalp krizi geçirir direkt ölür gider.
işini iyi yapan sadisttir. Amaç tiksindirmekse helal olsun başarıyor, annemle abim her masa başına geçmelerine üzerindeki resmi gösterip "bu kadar da olmaz ama" isyanlarını ediyorlar. Sonra yine içiyorlar tabii. Çünkü caydırıcı değil sadece tiksindirici.
görsel

Hele şu solda olan beni benden alıyor.

Gördükçe bünyeyi geren resimlerdir.
Deep webden bulduklarını düşünüyorum.
insan hakları mahkemesine başvursak kazanırız diye düşünüyorum.

Devlet bizi böyle +18 resimleri görmeye zorlayamaz, uluorta sergileyemez.
Biz bu merete başlarken risklerini öğrendikte başladık tapdk kim köpek ki beni bu resimlerle kışkırtarak sigara bıraktıracak.
Tapdk ayağını denk alsın bi milyon adam vuracam.
bu paketlerdeki zehirleri içenler kadar sadist değildir.
Gerçekten çoluk çocuk da görmektedir. Büyükler bile kötü oluyor. Ne yaparlarsa yapsınlar bırakılmayacak sigara bu şekilde. Mentollüyü yasakladılar örneğin insanlar bırakmadı.
Gerçekten insanın psikolojisini bozan türden resimler koymuşlar amaçladıkları şey sigaradan soğutmak ise kesinlikle başarıyorlar(sigara kullanmıyorum)arkadaşların paketlerinde gördüğüm kadarıyla delik gırtlak sigara içen bir kişiye ait iç organlar mevcut sanırım midesiz olduğunu falan sanıyorlar sigara kullanan kişilerin...