bugün

yeni sevgilinin adını hatırlayamayan kişinin düştüğü durumdur. konuşurken eski sevgilisinin adını ağzında kaçırsa ortamın havası değişir. aşkım diye hitap etse hoş olmaz.
yeni başlayan ilişkiyi konu kıvırılamazsa bitişe sürükleyebilecek durumdur.
msn yada telefondan olunan sevgili olması muhtemeldir.
her iki tarafın karşılıklı başına gelmiş ise; gülerek geçiştirilebilecek olaydır.
(bkz: bu nasıl ilişki yahu)
canım,aşkım diye geçiştirilir sonra adı hatırlanır ve aynı hataya bir daha düşülmez.
bu tür inatçı problemler için biz sony ericsson olarak sevgiliyi telefona adıyla kaydetmek'i öneriyoruz.
eğer bir de karıştırıp eski sevgilinin adıyla hitap ederseniz o zaman yandığınızın resmidir.
eşi ebru ya, eski sevgilisinin adıyla hitap ederek, elif seni seviyorum diyen polat alemdar durumuna düşmektir.
çok kötü bir durum olsa gerektir. bu durumdan sıyrılmanın en güzel yolu, "evdekiler sana nasıl hitap ediyor?" diye sormaktır. kız da başlar: "annem bana kızım der, ne hikmetse babam da bana kızım diyor, abim bana gız salah gel burya diyor ki onu hiç anlamadım. ben ise kendime ne kadar güzelim diyorum.". sonra oğlan "niye senin adın yok mu?" diyor. "vaaar....dı. sahi ya benim adım neydi?" der kızcağız. sonra erkek "la bi siktir git ya şurdan daha adını bilmiyo mal. ben ne senle çıkacam ya gerzek." ve ilişki biter...
daha da beteri yanlış isim kullanmaktır ve sonrasında bunu tamir etmek olanaksızdır. böyle bir durumda yapılacak tek şey vardır dizlerinizin üstüne çökün ve ellerinizi açıp inandığınız tanrı ve ya tanrılara tüm gücünüzle dua edin *
sevgilinin adini unutmayi bir tarafa birakin, yeni sevgiliyi ikiziyle karistirip, ikiz kardesine mektup yazip sonrada "daha kime asik oldugunu bile bilmiyorsun yalanci" durumuna düsmek cok daha beter bir durum.
(bkz: mervedir o merve)
önemli olan işlevi zihniyetinin yüzeyselliğinin tavan yaptığı noktadır.
güncel Önemli Başlıklar