bugün

Alana hayirli olsun dedigim arabadir. Lakin deneyimlerimden ve duyduklarimdan sonra renaultu para versen kullanmam.
Renault Scenic den sonra babam Renault almaya tövbe etti.
Fluence ım vardı, arabamla perte çıkan bir kaza yaptım hava yastığı açılmadı. Dava açtım, firmanın savunması yeteri kadar şiddetli olmamış kaza. DAVAMIZ DEVAM EDiYOR. perte çıkmış kaza nasıl yeterli şiddet içermiyorsa artık. Almam aldırtmam.
Bu renault'u sevmeyen arkadaşları anlıyorum. Zamanında bu milleti yerli ortaklarıyla iyi söğüşlediler diğer malum italyan ile. Ama el insaf Renault megane'in nesi eksik allaasen? Sikayetvar a bakalım ne havayastiklari var acilmayan envayi çeşit markalarda.

ister kabul edin ister etmeyin Turkiye sartlarinda yurutmesi en kolay, f/p orani en yuksek marka Renault. Kalbirustu biriyseniz zaten reno size yaramaz. Gidin mercedes alin zaten yurutmesi size koymaz. Ek olarak renonun hedef kitlesi belli, ona gore araba yapiyor. Potansiyel olarak dunyanin en buyuk markalarindan biri.
Yenisini bilmem ama eskisi bende mevcut. Benden akıllı olması beni deli ediyor. Yok yağı şöyle yok vitese baktır. Yahu sana soran mı oldu. Beni kendime bırak yok illa karışacak. Senden akıllı olmayacak aldığın alet hocam bunu bilir bunu söylerim. Biraz hızlı gittim geçen kendini korumaya almak için vites kutusunu kontrol ettir yazmış ben de sandım sorun var fıtı fıtı döndüm eve. Stop ettim çalıştırdım yazı yok netten baktım korumaya alıyormuş ulan gaza da mı basamayacağız sen elinin hamuruyla neden karışıyorsun işime. Bu da böyle bir anımdır.