1. 1.
  pentagon'un (edit: resmi yayın organı derken yarı resmi desem daha iyi olacağına karar verdim,çünkü pentagon'un ayrı yayın organı var;ama bu yayın organında pentagon'da görev yapan ya da yapmış kimseler makaleler yayımlamaktadır ki bunlar emekli üstdüzey subaylardır,bu ülkedeki üstdüzey subayların statüleri düşünülünce durum resmiden bile ciddidir) resmi yayın organı armed forces journal tarafından yayınlanmış yeni ortadığu haritasıdır. bu haritada rahatça görülebilir ki güneydoğu ve doğu anadolu bölgeleri yapay kürt devletine ait olmuştur. orospu çocuğu amerikalılar bizim topraklarımızı bölüşmekte hiç bir sakınca görmemişlerdir. Kedni topraklarının hiçbiri kendilerinin değildir ve orada insanların kanlarıyla sulayıp yaşamaktadır amerikan denen bir dolu ibnenin oluşturduğu topluluk. birkaç siyonist salağın yönettiği ülkenin dünyanın her yerine eli uzanan kendini vurup ortadoğu'ya saldırmak için bahane yaratacak kadar şerefsizleşmiş bu devlet şimdi de Mustafa kemal atatürk ve arkadaşlarının kanla,canla,başla,yürekle kurtardıkları toprakları ermenilere,kürtlere dağıtmaktadır ve bizim gerizekalı hükümetimiz,aptal sivil toplum örgütlerimiz,gençlerimiz uyumaktadır. islam devletleriyle doğu ortadoğunu ortasına katolik hristiyan bayrağı dikilmek istenmektedir,hak kabul edilen din yok olma tehlikesi altındadır. Mustafa Kemal atatürk'ün emanet ettiği vatan karış karış satılmaktadır türkiye cumhuriyeti anayasası avrupa birliği denen bir örgüte girmek adına piç edilmiştir.

  ABD ve israil köpekleri yavaş yavaş dişlerini göstermiştir. Bu toprakların zulme karşı çıkmayacağını sanmaktadırlar. Bugün hem ay yıldızlı bayrak,hem kırmızı bayrak,hem yeşil bayrak beraber olmalıdır. Doğu batı'nın ağzının payını vermelidir. Yapay uygarlıkları kalleşlikleri yüzlerine vurulmalıdır. içimizdeki abd hayranları (bkz: engin ardıç) (bkz: ertuğrul özkök) maaşları kesileceği korkusuyla gazetelerinde buna yer veremeyecek ya da es geçeceklerdir. Çünkü bunlar dolarla köpekleşenlerdir. Ezilen halkımızın,türk milletinin yüceliğinin farkında değillerdir. Ne Atatürk'ün hatırası ne bayrağın şehit kanıyla ortaya çıkışı ne de dinimizin ayaklar altına alınışı bu beyler için önemli değildir. Bu beyler karılarının parfümü dışında bir şey düşünmemektedirler.

  Uyan türk halkı,uyan ortadoğu!

  açıklamalı harita sunumu

  http://www.armedforcesjournal.com/2006/06/1833899

  yeni harita (!)

  http://www.armedforcesjou.../afj.peters_map_after.JPG

  bu haritayı iç savaş sonrası haritası olarak ortaya çıkaran ve terörün sonucu olarak gören abd'ye terörü kimin finanse ettiği de ayrıca sorulmalıdır.
  9 -3 ... ucuncayir666
 2. 2.
  bu tür parçalanma tehlikeleri her devlet için gecerlidir. her ülke diğer ülkeler hakkında bu tür planlar yapar.

  uygulamaya gecme zamanları ise ülkenin ciddi bir güclük içine düştüğü anlardır. türkiye 2. dünya savaşından beri ciddi bir güçlük yaşamamıştır.

  o yüzdende bu tür bir tehlike ile karşılaşmamıştır. bu karşılaşmayacağı anlamına gelmez, fakat derinden yürütülen bu tür çalışmalara, karşı profaganda şeklinde, cevap vermek lazımdır.

  şimdi bu haritalar nedir, kim düşünmüş neden cizmiştir. gizli planlarsa, neden basında yer almaktadır.
  anlaşılacağı gibi bu sadece profaganda amaçlı, bir haritadan başka birşey değildir.

  bizde abd , fransa, ingiltere, suriye ve iran ın kafamıza göre parçalanmış, haritalarını çizip, basında yer almasını sağlayalım.
  komik ve uçuk bir öneri değil mi? evet.
  enaz bu harita kadar komik ve uçuk. fakat psikolojimizi etkilemiştir. küfür falan etmiş içten içe korkmuşuzdur.
  (bkz: psikolojik savaş)

  hee antiparantentez belirteyim. orda benim atamın doğduğu bir ilide başka bir ülkede göstermişler.
  onu cizenlerin, annelerini selamlıyor. kendilerinin üvey babası olacağımı bildiriyor, doğacak kardeşlerine isim koyma hakkını onlara bırakıyorum.
  ve soğukkanlı türk insanı moduna geciyorum.

  şimdi o haritayı uygulamak için yapabilecekleri şeylerden bir kaçı şunlar. ayrılıkçı örgütleri desteklemek, türkiye yi ekonomik açıdan güçsüz düşürüp bazı şeylere mecbur tutmaya çalışmak.

  tabiki biz de birşeyler yapmalıyız. şunları.

  1-etkili anti profaganda, para harcayarak, dış basından yazar satın almak vs.
  2-bu ülkelerin içindeki türkiye lehine olan topluluklarla iyi ilişkiler kurmak
  3-silah sanayinde kendi kendine yeterli konuma bir an evvel ulaşmak
  4-her türlü ekonomik faaliyette en üst noktayı hedeflemek.
  5-en önemliside herkesin kendini işini yaparken en iyisini yapmaya çalışacak bilinçi aşılamak.

  sonuç:türk boyacı ustası dünyanın en iyi boyacı ustası olursa bu harita asla uygulanamaz. *
  2 ... pilotmont
 3. 3.
  ilkokul seviyesinde ki bir öğrencinin ev ödevidir...haritayıda kopya kağıdı ve annesinin yardımıyla çizmiştir...
  ... tttddd
 4. 4.
  zaten böyle bir bildiri'nin abd'nin pentagon sitesinde yayınlanması da üçüncü dünya savaşına neden olurdu.
  1 ... ucuncayir666
 5. 5.
  sınırları kanla değil kalemle çizmeyi bilenlerce yapılmış itibar gösterilmemesi gereken haritadır.
  ... kerrat cetveli
 6. 6.
  resmi yayın organı derken yarı resmi desem daha iyi olacağına karar verdim,çünkü pentagon'un ayrı yayın organı var;ama bu yayın organında pentagon'da görev yapan ya da yapmış kimseler makaleler yayımlamaktadır ki bunlar emekli üstdüzey subaylardır,bu ülkedeki üstdüzey subayların statüleri düşünülünce durum resmiden bile ciddidir.

  bugün türk ordusu adına bile önemli siyasi açıklamaları emekli üstdüzey askerlerden atilla kıyat yapmaktadır örneğin.

  cehalet bu oyunu izlemek,bu oyunun parçası olmaktır,cehalet amerikan köpeği olmayı,pkk'ya destek veren ve şehit olunmasına neden olan zihniyetin beynini bir güzel parçalamayı istememektir.
  ... ucuncayir666
 7. 7.
  (bkz: sözlükteki amerikan köpekleri)
  (bkz: sözlükte düşünce birliği istememek)
  (bkz: ortadoğu da soykırıma evet diyen yazarlar)
  (bkz: tehlikenin farkında mısınız)
  -1 ... ucuncayir666
 8. 8.
  "A Free Kurdistan, stretching from Diyarbakir through Tabriz, would be the most pro-Western state between Bulgaria and Japan"

  Cümlesiyle kürdistanın batının bir nevi -hatta bariz- kuklası/köpeği olması amacıyla kurulmak istendiğini açık açık ifdade eden yazıların da bulunduğu başlıktır. Eğer ben ayrılıkçı bir kürt olsaydım bile bu adamlarla işbirliği yapmazdım, hangi millet olursa olsun bu kadar onursuzca davranılmamalıdır. Yazık.
  ... baybars
 9. 9.
  son gelişmelerin bu yönde hızlı şekilde ilerlediğini görünce inandırıcılıgı artan harita.
  savaşların çıkması için neden teşkil eder bunlar neler olucak acaba.
  ... broadcastonwax
 10. 10.
  yazının temasında emekli general şu düşünceyi işler,

  "ingilizler tarafından cetvelle çizilmiş ülke sınırları bugün çatışmalarla, anlaşmazlıklarla dolu. işte bu yüzden bu sınırlara, "kanlı sınırlar" adı veriyorum. ve diyorum ki bu sınırlar etnik ve dini kökenlere göre yeniden belirlenmelidir..."

  askerlerin tarih bilgileri genelde iyi olur sanırız. fakat bu amerika gibi tarihi pek olmayan bir ülke için geçerli mi? hayır.

  türkiye cumhuriyeti devletinin sınırları ingiltere tarafından cetvelle değil, savaşlar yapılarak türk milleti tarafından askerle, topla, tüfekle çizilmiştir. kaldı ki, bu sınırlar zaten milli bir kökenle çizilmiş sınırlardır ve aslına bakılırsa olması gerekenden daha az bir alanı kaplar.

  yani sevgili emekli general doğu avrupa, türkiye, ortadoğu tarihi konusunda sana götü boklu bir sıfır veriyoruz.

  diğer taraftan, eminim ki iyi bir insandır. yaşlı bir karısı, iki üç tane çocuğu vardır; bahçesi olan bir evde, cipiyle eyalet içinde dolaşmaktadır. sağlığı da fena değildir.

  ama yetmiyor yahu. amerikan rüyası yetmiyor buralara. büyüyün de gelin.

  ya da, gelmeseniz de olur be... biz bize iyiyiz buralarda.
  ... üye ol!