1. 1.
  ozellikle gunumuz erkeklerinde gorulur.

  (bkz: meyilli)
  (bkz: gay)
  ... essogluessek
 2. 2.
  Yeni neslin iğne ve fitil den korktuğunun açık kanıtıdır.
  Anal yolla fitil almaktansa veya vücuduna şırınga ile ilaç zerk edilmektense, hap ve şurubu oral yolla almayı tercih ederler.
  Bu yatkınlık sadece yeni nesilde değil, tüm nesillerde bulunmaktadır.
  2 ... zanedus
 3. 3.
  karşı tarafa acı vermeyi seven bünyelerin yaptığı eylemdir. lakin tv'ler bizlere hayatı tozpembe göztermektedir yok sıla'nın deli gibi parası var, yok onur şehrazata 150 bin dolar verir bilmem nelere karşı yapılan eylemdir.

  al sana işte!.
  ... beyniolmayankafa
 4. 4.
  porno filmlerin erişebilirliğinin artmasının sonucu.
  ... nikim yok benim
 5. 5.
  Yeni neslin daha çağdaş ve modern (?!?!) hale geldiğinin göstergesidir. Yeni nesil sadece orala değil bir çok yeniliğe yatkındır. Bunda gerek medyanın gençliği apolitize etme amacı gerekse internetin herkesin içindeki bastırılmış duyguları bir anda ortaya çıkarıp mahremiyeti yok etmesinin rolü büyüktür.

  Affet bizi Atam emanetine sahip çıkamadık.
  -2 ... kizilmaske
 6. 6.
  bekaretlerini bir çırpıda kaybetmek istemeyen ama aynı zamanda televizyonda don değiştirir gibi sevgili değiştiren ünlüleri gören potansiyel verici olma hevesi taşıyan genç çıtırların mademki vermiyorum neden ağzıma almayayım sorunsalıdır. bu hatunlar herşeyi çok fazla sorun ettikleri için belli bir zaman sonra oral seks esnasında partnerlerine aşırı soru sormalarndan dolayı (geliyomusun? ağzıma boşalma, yıkadınmı, bu şey kokuyo vb) oral seksin içeriği değişir ve soral sekse doğru yön değiştirir. **
  3 ... trteee s12