1. 1.
  Aşırı açık ve dar giyinme, küfürlü konuşmalar, yaşlılara ve ya herhangibir görüşe ait gruba karşı nefret söylemleri, dini günlerde bile alkol alımı, anaya babaya siqtir çekme, halka açık mekanlarda cima etmek kısacası nereden geldiğini unutan bir gençlik.
  14 -7 ... dondurma sosu
 2. 2.
  soyunsalar yine iyi amk. giysileri bildiğin göz tecavüzü. evet.
  5 -1 ... sgt gary roach sanderson
 3. 3.
  otobüste yer mi vermediler ammcaaa dedirtir bu yazarcıklara. kufur ederiz, savaşırız, sevişiriz, kahkaha atarız, istediğimizi giyeriz, gün gelir boyanırız gün gelir bıyıklı gezeriz ve bu kimseyi ilgilendirmez.
  5 -25 ... biriberrinmidedi
 4. 4.
  yeni neslin zır cahil olması aslında. cahil insan en tehlikeli insandır.
  13 -1 ... sundog
 5. 5.
  Tabular yıkılıyor, ahlaksız etiketine rağmen.
  6 -6 ... kendinidogrulayankehanet
 6. 6.
  aslında insanoğlu, özellikle bu coğrafyada yaşayan insanlar her zaman ahlaksızdı, tek değişen şey artık bunun saklanmaması alenen yapılması.
  10 -1 ... maskulist
 7. 7.
  Aptallık ve cahillik yeni gelen her jenarasyonda artarak devam ediyor asıl sebep bu.
  4 ... isminiunutanadam
 8. 8.
  Ciddiyet yok ciddiyet. Yaşama amacı bulunmayan, sonrasını düşünmeden sadece günü kurtarmaya çalışan, hayatın zorluklarıyla yüzleşmekten korkan insanlar kendilerini bu gerçeklerden uzak tutacak her türlü sefayı sürmeye razıdır. Bunun için de içinde yaşadıkları toplumun doğrularını yıkmaya hazırdır.
  9 -2 ... yazar x
 9. 9.
  konuya insan perspektifinden bakmak lâzım. insan bir şekilde iyi olur, bir yaratıcının her an onu takip ettigi bilincine varabilirse. yoksa hayvandan öte, hayvandan aşağı, şimdiki çoğu genç gibi zavalli yaratıklar ortaya çıkar.
  3 ... bittimiacaba
 10. 10.
  Duruşları bellidir

  yeni neslin ahlaksız olması
  4 -2 ... tenete