bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ezikliklerini sözlüğe kadar yansıtmaları cidden üzücü. yani asosyal döl israflarını bile zirveyle vs. sosyalleştirebilen bir ortama hakaret etmeleri de cabası ya! burada bile yalnız kalmayı başarıp "hemen kendime arkadaş getirmeliyim!" triplerine girmeleri bu iddiayı desteklemekte. tamam ya yeni nesilsin sen, yalnız değilsin, yazarsın... ama ezik bir yazar.

  hayır amaçları ne cidden anlamıyorum. böyle boktan, sikişin-sokuşun gırla döndüğü bir ortama nasıl gelebilir az çok namusu olan biri? sevmedikleri ama seviyor gibi gözükmek zorunda oldukları insanları
  da çağırıyorlar sanırım. misal ben birine değer versem ve bu kız olsa onu asla bu çöplüğe getirmem. kızın terbiyesiniz bozup yeri geldiğinde tecavüze uğramasını istemem çünkü... zirvede kızlığı patladığında donundaki kanda imzam olsun istemem.

  şerefsizlik hiç yapmadım! yapmam da... bu boktan yere birini getirip onun asosyalleşmesine yardımcı olmak da bana göre değil. ben aykırı mısraların küfürbaz yazarı! sözlüğü dışlamış, oturmuş sizlere acımakla meşgulüm. ya siktirin gidin bütün ezikler! hiçbirinizle asla işim olmaz... gidin ezikliğinizle baş başa mum ışığında şarap için. birilerinin hayatını karartıp beddua alacağıma anüsümü kerttiririm daha iyi. yeterince net mi? dikkat et bence.

  freeze you later
  3 ... absolute zero