bugün

boşver kanka onlar senin yarrağını yesin diyerek teselli ettiğim acı verici durum.
aa bu sürekli sözlüğe fotoğraflarını atan amca değil mi?
(bkz: bi siktir git lütfen)
ilgi çekme isteği kaynaklı ergen davranıştır.

lan ben de yeni nesilmişim, kendi kendime laf soktum bak.
esasen hepsi yeni nesil olsa da eski yazardır çoğu. yazdıklarına bakıldığında sözlük kültürüne hakim oldukları görülebilir. kimi her zaman yazdığı hesabıyla diyemediklerini demek için fake hesap alır, kimi de silindiği için yeni hesabıyla gelir, ya da yeni bir yazardır. ama ağlaklık durumu hepsinde vardır evet. adam gelmiş 80 tane entry girmiş, moderasyondan yaka silkiyor.

1 tane entrysi silindi diye adam resmen spartacus misali isyan bayrağını açıyor. ona buna çamur atarak prim yapmayı da çok iyi biliyorlar ama. tek dertleri egolarını tatmin etmektir bu tiplerin. sözlüğün yaramaz çocuğu rolünde pek bi' başarılıdırlar. onlar hep haklıdır, moderasyon onlara takmıştır bir kere. onların entryleri silinmemelidir. yoksa sol frame'in içine edercesine başlıklar açıp entry girerler. ama yazdıklarına baktığınızda, oktan boktan şeyler yazar bu ağlak tipler genelde.

nitelik: işte önemli olan şey bu. yoksa süper yaratıcı bir nickin olsa da bir halt olmaz senden.

bazıları da önce cinsellik hakkında bol bol yazıyor, baktı bu tutmayınca ateistliğe merak salıyor. eleştiri alınca da sanki buranın en iyi yazarıymış gibi de üste çıkıyorlar.

sonuç olarak; ikinci nesil yazar olan bir yazarın tespitidir ve sonuna kadar da destekliyorum.