bugün

"özgürlükçü" kemalist zihniyetin ürünü bunlar.

evet.
seks performansları açısından ters orantı oduğunu düşündüğüm durumdur. şöyle ki ne zaman böyle maço maskulen biriyle yattıysam sevişme süresi 5 dakikadan fazla sürmemiştir. ancak bu yeni nesil özgüveni yüksek zarif kibar dar paça tayt gibi giyinen saçları justin bieber tarzı çocuklarla yattıysam çok memnun kaldım, hem ön sevişmede ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar hem tertemizler hijyenikler hem de sosyal hayattaki kibarlıkları seks esnasında kalmıyor yerine hayvani bşir tip geliyor ve saatlerce sevişiyoruz. o yuzden yeni nesil erkekler güzeldir hoştur.
Oğlansa kadınsı olması normaldir.
eski zaman erkekleri gibi köhnemiş eskide kalıp mazi olmuş hanzo kıroları olmamalarından ileri gelen zarif ve gerçek erkeklerdir. dar paça giymeyen hanzodur.
Modern populeritenin ve hormon dengesini bozacak yoyeceklerin bunda cok onemi var

Cocuk izliyor kerimcan durmazi. Bakiyor ki halk seviyor ragbet goteriyor ona. O da kerimcana ozeniyor.

Bazi yiyecekler hakikaten hormon dengesini ciddi bicimde bozabiliyor, yediklerimize de dikkat etmek gerek.)
birkaç gündür ciddi manada dikkatimi çekendir. lise çağlarında gençleri görüyorum giyimleri kuşamları saçları hal ve hareketleri farklı geliyor. kimseye herhangi bir ithamda bulunmuyorum ancak bizim zamanımızdaki gibi değiller. veya yakın geçmişten ; 10 sene önceki gibi değiller. çok kırılgan görünüyorlar daracık kot pantolonlar giyiyorlar saçları uzun kulaklarında küpeler oluyor sesleri çok tiz yürüyüşleri enteresan hal ve hareketleri enteresan. ya da tam tersi çok kaba saba oluyorlar ağızlarında ana avrat küfürler ellerinde sigaralar suratları tüy yumağı şekil yapmaya çalışmışlar oturmasını kalkmasını konuşmasını bilmiyorlar. ya öyleler ya böyleler. ortası yok mu lan bunların ?
sikini ciinler, kısa paçalar, taşlı maşlı, dekolteli tişörtler derken oluşan tablo o oluyor evet.

bir de saçların önlerini sarıya falan boyuyorlar şimdi.

nereden baksan sikandal.
-tesbih satışlarında azalma varmış,
-berberler isyanda güzellik salonları tıklım tıklım,
-kadınlar küfür ediyor, erkekler azınlıkta,
-ibnelik moda,

toplam=özentilik
(bkz: efemine)
Harbiden böyle bir şey çıktı. Gratis indiriminde arka sıradaki erkekler, avm de gratis poşetiyle gezen erkekler, kırıtarak yürüyen erkekler...
Dünya genelinde yükselen feminizmin ürünüdür. Küçük çocuklara erkeksi özelliklerden utanılması gerektiği öğretilir. Kız çocuklarına ise erkeklerin doğuştan suçlu olduğu öğretilir.
Keko tarzı hanzo tiplerin sevmediği erkeklerdir. Kibar erkeğe hemen kadınsı derler.
Nazik olmayı ve centilmenliği Kadınsılık olarak algılarlar.
(bkz: Taksim delisi Cenk)
Göz zevki bozan,üzen,nahoş durumdur. Üzerine bir de saçma sapan bir saç traşı eklendiğinde kahreder .
dar paça, kısa pantolonlar, pürüzsüz hale gelecek şekilde bacak ve koldaki kılları almak. pembemsi kıyafetler.
Kimsenin umrunda olmayandır.

Ne güzel işte bu sizi neden rahatsız ediyor anlamış değilim 2019 yılındayız cinsiyet denilen kavramı ortadan kaldıralım kim kime dum duma takılalım amk.
babasını çok utandıracak bir şey.
ibnemsi erkekler kızlar tarafından değer gördüğü içindir.
kesinlikle yeni nesilin en itici özelliği. bu çocuklar ileride olgunlaştıktan sonra belki bir aile kurduktan sonra çocuklarına gençlik fotoğraflarını gösteremeyecektir.
Ebeveynlerin kız çocuk merakından mı bilinmez, çocuk erkek doğduğunda kız gibi yetiştiriyorlar. Daha dün bir erkek çocuğu 10 yaşında(sordum), saçları omuzunda ve taç tokalı şekilde geziyordu, ilginç olanda; çocuğun konuşması ve hareketleri de kız gibiydi..
haklı tespit.
geçen 4 tane arkadaş önümden yürüyor. zaten bacakları incecik tığ gibi hepsinin spora dair belirti yok bi de giymişler siyah dar tayt gibi pantulları. ya gerçek moda bu değil siktirin gidin biraz dedelerinizi örnek alın ya.

görsel
+1 imle katıldığım tesbit şuan 33 yaşındayım bundan bir 5 6 yıl önce istiklalde takılırken bir oğlanla kız geldi 17 18 yaşlarında kız 2 3 liranız var mı bira alacağız paramız eksik dedi. Ben kıza “niye sen istiyorsun yanında ki erkek değil mi?” dedim kız utandı filan da oğlan sırıttı sadece. Erkeklik et parçadından ibaret değildir.
güncel Önemli Başlıklar