bugün

platonik sevdadır.

kızlar ilk değilde bayadır iyiliğiniz için konuşmuyordum buğün; "iyilik yap sol frame at" yapasım geldi, neyse sadede geleyim ayıdan post evliden dost olmaz. bende dahil bu tür erkeklere yanaşmayın biliyorum sizi buna iten içinizdeki hayranlık duygunuz ama ona sahip olun, daha yaşınız ufak tomurcuksunuz. ayrıca bu konuda (irade) bizden güçlüsünüz. erkek her zaman sikinin keyfini düşünür sen umrunda olmazsın hiçbir zaman. seni sallar öbürüne geçer. içimizde buna hasiktir diyecek erkekler de vardır siz onlarada inanmayın size abi kardeş tavsiyesi

parça pinçik yazdım noktalama işaretlerinde hata olabilir idare edin.
tüm kızlar okusundur.

kadınlar sizde okuyun belki kız olduğunuz günlere (maziye) gidersiniz, çok piçim ama yapacak bişey yok!
her gün olduğu gibi bu sabahta işe gitmek için evden çıktım kaldırımda hızlı hızlı yürüyorum (sözlük sevdasına 1-2dk geç kaldım) ilerde liseli kızlar toplanmış 3-4 kişiler bi göz ucuyla görmüş oldum, ve kaldırım taşlarını sayarak yoluma devam ettim, bir tanesi gözleri odakladı fena halde kesiyor hissediyorum, kendi kendime içimden diyorum ki 25-30 yaş arası şeytanın; insanla baya baya uğraştığı yaşlarmış. hayırlısıyla 40 yaşınıda devirseydik başka bişey istemiyorum. "tipini sikeyim sana hala liseliler mi bakıyor" diyenleri duyar gibiyim, doğan görünümlü şahinsem ben ne yapayım mk.

kırkında azanı teneşir paklar. (bkz: gasilhanecinin pamukmatik icat ettim demesi) beni ancak bu keser*
nerde lan bu kızlar?

sonuna kadar desteklediğim sevdadır.

not: sübyancı değilim.
Jhonny sins hayranlığından olur bu.
kendi 5 yaş zekalarina bakmaksizin karsilarindaki erkekleri tanimadan aptalca elestirip 35 yasinda erkeklerden hoslanan gereksiz kizlardir.
Benim satrançta birinciliğim olduğundan bu konulara hakimim.

şöyle ki;

(Bi dakka otobüse bincem)

heh, şöyle ki; yeni nesil kızlar bu g.o.t. gibi, vampire diaries gibi, biscolata reklamlarındaki, gençlik dizilerindeki iri oğlanlarla ergenliği yaşıyorlar. Eh, bu heybetli kamkilerin de tecrübeli olduğu düşünülüyor. Tamam, olgun olabilirler ama asla tecrübeli değiller.

tecrübeli olsalar yönetmenler her sevişme sahnesini bir kerede çekerdi. Kızım siz bişe bilmionuz, hep yönetmen direktif veriyo onlara. Evet.
Hayatın her şeyini çözmüş anlamış erkek sevdasıdır. Tuhaftır. Sıkıcı oluyorlar yahu...
Saçma sapan triplere girmeyen, boktan kıskançlıklarla mutluluğunuzun icine sıçmayan, aklı sürekli sekste olmak yerine gündelik konulardan ve psikoloji gibi nitelikli konulardan muhabbetlere ayak uydurabilen birey arama sevdasıdır.

Fizyolojik yaş değil de beyin yaşı açısından haklı tespittir.
kızlar ilkel çağlardan beri olgun erkek sevdalısıdır gençler...

Neden dedeleriniz ninelerinizden 10-15 yaş büyük...

ilginçtir ki erkek de toy,kendinden genç kız sevdalısıdır...

Biraz medenileşerek aynı yaşda denk çiftler oluşturabilen bir medeniyet kuruyorduk ama trend yine taş devriyse.. yapacak bir şey yok