bugün

stefan zweig beyin bilinmeyen bir kadının mektubu eserini ele alırsak bedenini kullanarak para kazanan kadın anlamına gelen hayat kadını, yani sizin kaba deyiminizle orospu olmak anne olmaya veyahut annelik içgüdüsüne engel değildir. Bu 1922'de de böyleydi, şimdi de böyle olmaya devam edecek. kudurun. hadi eyv.
dokuz köyden kovulan yazar beyanı.
Adam açık göbekle namus ölçmüş ya, siz hakikaten uçmuşsunuz. Ahlakı namusu sadece kadına özgü kavramlar sanan erkekler de baba olacak, bence bu daha vahim.
Lütfen usulca kısırlaşın.
şuan bir gerçek değil teoridir. 97 den sonra doğanları kapsar ve bu tarih kişilerce düşürülebilir. teorinin kanıtlanması için aradan 10 sene geçmelidir.
Ben birini bulayım onu alıkoyayim da Gerisi inşallah biyolojinin getirisi olur.
her nesil kendi ana ve baba prototipini kendi yaratır.
her neslin annesi kendini yansıtır çocuğuna.
gayet de olur. annelik kadına bahşedilmiş, genlerine kodlanmış bir duygu. ayrıca mükemmel annelik diye bir şey yok. annelik çocukla beraber bir büyüme, öğrenme süreci. hatalar yapılsa bile tüm anneler özeldir.

ayrıca göbeği açık giyinen kadınlara orospu diyerek iftira edemez, yaftalayamazsınız. kimse sizin değer yargılarınızla yaşamak zorunda değil.
annelik hiç bir neslin tekelinde değildir. isteyen anne olur, istemeyen olmaz.
Eski nesil de olamamış ki bu düşüncede bir evlat yetiştirmiş demek ki.
Tanım: kendi bi bok olamayıp çamuru yeni nesil kızlara atan yazar serzenişi.
%70 katıldığım bir gerçektir. Aralarında istisnalar mevcuttur, inşallah bize onlar gelir. Amin.
her nesil kendi annesini yetiştirir.
doğru tespittir.
kıyamet alametlerinde geçer bu. artık eskisi gibi kadınlar köle değil. hepsi üniversiteye gidip özgürleşiyor. istediğini yapıyor. doğal olarak özgüven patlıyor. bunun sonucunda da erkekleri köle köpek yapıyorlar.
zaten kıyamet alametlerinde geçer; ''erkekler hanımlarının emri altında girecek'' diye. 30 sene içinde kocasına tasma takmış sokakta gezdiren kadınlar göreceğiz. belki şu an saçma gelebilir.
ama bundan 30 sene önce gelecekte;
sokakta öpüşen çiftler, arabada seks yapanlar olacak, minicik etekle gezenler olacak... deseydiniz kim inanırdı ?
her neslin annelik anlayışı kendine göredir.
soylesene dostum reddedileli henüz kaç saat oldu?
her nesilden her kızdan anne olur, bu biyolojik. ama yetiştirdiği nesil nasıl olur? allah muhafaza orasını düşünmek bile istemiyorum. aman dikkat kızlar gerekirse doğurmayın.
Olur niye olmasın. Cevremde evlenmek isteyen o kadar erkek görüyorum ki saskinligimi bazen gizleyemiyorum . Nedir bu evlenme merakı erkeklerde. En kezban kızın bile en az 10 talibi var . Anlayacağınız erkeklerde bu abazalik oldukça her nesil kızdan anne olur.
doğru bir gerçek ben kendi etrafımdaki kızlara bakıyorum erkeklerin nasıl parasını yeriz düşüncesindeler ve herşeyi kendilerine hak görüyorlar buda bir gerçek.
Sıkıntı yok ben onları evire çevire anne yaparım. Problem yok.
Ehe.
Yeni nesil kızlar sadece dayı olabiliyor demişlerdi de inanmamıştım.
her nesil kendi annesini kendine göre oluşturur.
akvekara sayın yazar. kuyruk acın kimdense git bunları ona söyle. sen de kurtul biz de kurtulalım.
yeni nesil kızlardan anne olamayacağı gibi çok güzel özenti olur. yaz geliyor bakalım hangi giyim biçimi piyasaya çıkacak.
senin ananın yetiştirdiği çocuk ortada, daha beterini 40ı bir araya gelse yapamaz. bırak şanslarını denesinler... ak ve kara koyunlar ortaya çıksın.
her nesil kendi annesini yetiştirir.