1. 1.
    Özellikle 90 lı yılların ortasından sonraki yıllarda doğan kızlarda görülen popo kalkıklığıdır. Sürekli olarak ordan burdan aldığı mesajlarla beğenilerle, telefondan sosyal medyadan başını kaldıramayan gördüğü muamelelerle kendini prenses zannetme seviyesine gelmiş günümüz kızlarında kendini beğenmişlik had safhaya çıkmış durumda. Afedersiniz Yolda yürürken göt kıvırmalar, en güzel benim bütün erkekler peşimde havaları, sürekli daha çok ilgi göreyim bi erkek tarafından pohpohlanayım sevgilim olsun beni yere göre sığdıramasın, bana aşık hayran olsun sürekli peşimde gezsin götüm kalksın tavırları... Tüm bunlar yeni nesil günümüz beyinsiz kızlarının en baskın özelliği olmuş durumda. Bu aptallara prim verip bunlarla sevgili olan erkeklere de ayrı acıyorum. Birçok karakterli, alçakgönüllü kız boşta gezerken gidip de götü kalkık kaşarlarla çıkıyorlar, onlara yazıyorlar. Bu tip zeka yoksunu erkekleri ayrı kızları ayrı zikeyim. Hiçbir şey olmaz bunlardan.
    Haydi selametle.
    4 -5 ... yoksul genc
  2. 2.
    Her türlü istek ve arzularına koşulsuz iki dudak bükmesiyle ulaşmış kızlardır. Bundan dolayıdır hep bir doyumsuzluk. Hep bir kendini nimet sayma egosu.

Gerek ebeveyn gerek koca olarak haddinden fazla şımartmayın. Kadının içinde olmayan şımarıklığı aşılayabilirsiniz zira. Hem eski halinden eser kalmaz hem nasılsa daha iyilerine layığım düşüncesiyle sepetlenebilirsiniz dostlar! Kendi kuyunuzu kazmayınız.
    ... giriftsel
  3. 3.
    yeni nesil kızlarda kendini beğenmişlik yok da. günümüz erkeklerinde bir özgüvensizlik var, o yüzden kızlar kendini o tiplere aşırı kendini beğenmiş olarak görünüyor. aslında durum tam tersi.
    ... nick burkhardt
  4. 4.
    Eğer altı boş değilse kendini beğenmek mükemmel bir şeydir. Diğer türlü kullanılmaya hazır kaynak olmaktan öteye gidilmez çünkü.

Ama altı boşsa fena.
    3 ... nammu
  5. 5.
    Asıl sebebi güzel olmalarıdır.

Yeni nesil kızlar yüzleri olsun, fizikleri olsun gerçekten çok güzel. Türk kızının götü ve memeleri zAten başından beri güzeldi. Bu tatlış özellikler Güzel bir yüz ve fizikle birleşince arşa değmeye başladılar. böyle giderse 2 kuşak sonra Ukraynalı kızlar bile Türk kızının önünde diz çöküp tevbe isteyecek.
    1 -3 ... nesgayfe
  6. 6.
    özellikle 90 lı yılların ortasından sonra doğan yani 95-96 dan sonra meydana gelmiş yeni nesil kızlarda görülen hadisedir bunu açıkca gözlemliyorum türk toplumunda herşey değişti eski akıllı bilgili okuryazar türk gençliğinin yerini şimdi whatsap twiter instagramdan çıkmayan aptal ve gerizekalı bir nesil almış. önceden bu ülkede genç kızlar kültürlü, bilgili, alçakgönüllü, samimi, tevazu sahibi insancanlısıydı fakat şimdi tam tersi. Bu vahim durum son zamanlarda iyice zıvanadan çıktığı için tartışmaya açmak mecburiyetinde kaldım. Takdir edersiniz ki özellikle son 7 yıldır toplum çok değişti.
    1 -3 ... yoksul genc
  7. 7.
    (bkz: bunu söyleyen de bir türk erkeği)
    -2 ... revy
  8. 8.
    Vajina salaklığın acı sonucu. Totolarını kaldırırsanız kalkar beyler.
    2 ... xp11c