1. 1.
  platonik sevdadır.

  kızlar ilk değilde bayadır iyiliğiniz için konuşmuyordum buğün; "iyilik yap sol frame at" yapasım geldi, neyse sadede geleyim ayıdan post evliden dost olmaz. bende dahil bu tür erkeklere yanaşmayın biliyorum sizi buna iten içinizdeki hayranlık duygunuz ama ona sahip olun, daha yaşınız ufak tomurcuksunuz. ayrıca bu konuda (irade) bizden güçlüsünüz. erkek her zaman sikinin keyfini düşünür sen umrunda olmazsın hiçbir zaman. seni sallar öbürüne geçer. içimizde buna hasiktir diyecek erkekler de vardır siz onlarada inanmayın size abi kardeş tavsiyesi

  parça pinçik yazdım noktalama işaretlerinde hata olabilir idare edin.
  5 -2 ... ille de woman olsun
 2. 2.
  tüm kızlar okusundur.

  kadınlar sizde okuyun belki kız olduğunuz günlere (maziye) gidersiniz, çok piçim ama yapacak bişey yok!
  -1 ... ille de woman olsun
 3. 3.
  her gün olduğu gibi bu sabahta işe gitmek için evden çıktım kaldırımda hızlı hızlı yürüyorum (sözlük sevdasına 1-2dk geç kaldım) ilerde liseli kızlar toplanmış 3-4 kişiler bi göz ucuyla görmüş oldum, ve kaldırım taşlarını sayarak yoluma devam ettim, bir tanesi gözleri odakladı fena halde kesiyor hissediyorum, kendi kendime içimden diyorum ki 25-30 yaş arası şeytanın; insanla baya baya uğraştığı yaşlarmış. hayırlısıyla 40 yaşınıda devirseydik başka bişey istemiyorum. "tipini sikeyim sana hala liseliler mi bakıyor" diyenleri duyar gibiyim, doğan görünümlü şahinsem ben ne yapayım mk.

  kırkında azanı teneşir paklar. (bkz: gasilhanecinin pamukmatik icat ettim demesi) beni ancak bu keser*
  4 ... ille de woman olsun
 4. 4.
  En guzelidir.

  Y nesli olgun erkek sevdalisi.

  Allah onlardan razi olsun. Akahdha.
  1 ... nutellali balik ekmek
 5. 5.
  nerde lan bu kızlar?

  sonuna kadar desteklediğim sevdadır.

  not: sübyancı değilim.
  1 ... gri sehrin adami
 6. 6.
  bunun ilk nedeni yaşıtı çoğu erkeğin henüz ergenliği atlatamamış olması. kız muhabbetlerinden yaptığım ana çıkarım ise yatakta da tecrübesiz ve beceriksiz olmaları.

  bir başka nedense olgun erkeklerin genç kızların ayaklarını yerden kesmesi. zaten otuzlu yaşlarında bir adam yirmilerinin başında bir kızın ayaklarını yerden kesemiyorsa gitsin kendini yüksekçe bir yerden boşluğa bıraksın, bu kadar da beceriksizlik olmaz.
  6 -1 ... kestanesekerim
 7. 7.
  Jhonny sins hayranlığından olur bu.
  ... tom bombadil
 8. 8.
  kendi 5 yaş zekalarina bakmaksizin karsilarindaki erkekleri tanimadan aptalca elestirip 35 yasinda erkeklerden hoslanan gereksiz kizlardir.
  1 -2 ... jeune
 9. 8.
  Benim satrançta birinciliğim olduğundan bu konulara hakimim.

  şöyle ki;

  (Bi dakka otobüse bincem)

  heh, şöyle ki; yeni nesil kızlar bu g.o.t. gibi, vampire diaries gibi, biscolata reklamlarındaki, gençlik dizilerindeki iri oğlanlarla ergenliği yaşıyorlar. Eh, bu heybetli kamkilerin de tecrübeli olduğu düşünülüyor. Tamam, olgun olabilirler ama asla tecrübeli değiller.

  tecrübeli olsalar yönetmenler her sevişme sahnesini bir kerede çekerdi. Kızım siz bişe bilmionuz, hep yönetmen direktif veriyo onlara. Evet.
  4 ... marjinal tosbaga
 10. 9.
  Hayatın her şeyini çözmüş anlamış erkek sevdasıdır. Tuhaftır. Sıkıcı oluyorlar yahu...
  1 ... ikizler kizi