bugün

Var. Abazaları azdırıp çok güzelim diye ego kasmak
yeni nesil erkeklerinin kafasının seks dışında başka bir bok bilmediği gerçeğidir. bir kızla sevişmeden çok fazla şey paylaşabilirsin onun dostu olabilirsin onunla müzik alşverişi yapabilirsin bir kızla çok iyi dertleşebilirsin bir kızla oturup çok şey konuşabilirsin senin aciz beynin bunca şeyden sadece seksi düşünüyorsa bu asıl senin beyninin bir işe yaramadığını gösterir.
Yeter ulan dedirtir bu başlıklar. Ulan hepinizin anası bacısı var. Tamam bende günümüz kızlarını gerizekali buluyorum ama boyle genelleme yapmak yediğiniz redlerin intikamından başka birşey değil.
Çok güzel kese yapıyolar, masaj yapıyolar. Haksız bir düşüncedir.
Genelevden çıkmayan erkek söylemidir.
hititlerin yazıtlarında, gençliğin eskiye nazaran bozulduğuna dair serzenişleri var. hal böyle iken yeni neslinde bozulduğunu söylemek aslında biraz garip kaçıyor. ayrıca, sanki yeni nesil erkekler; uzaya mekik yollamanın araştırmalarını yapıyorlar. asıl gerçek, erkek yada kadın çoğumuzun zihninin çöplükten ibaret olması.
bu bana hakarettir ben her gün kitaplar okuyayım ses provaları yapayım diksiyonumu düzeltmek için efor sarfedeyim sen bana cinsel obje olarak bak valla darılırım.
yine orospu, şerefsiz, cinsiyet faşisti, yavşak sözlük erkeklerinin kadına karşı olan saldırısıdır. Ben siz kadar bile pozitif değilim. Erkekler sekste bile işe yaramıyor. Ölün, bitin. Baydım artık bu orospuluklarınızdan.
kişinin annesini muaf tutmak için nesil belirterek bok atma girişimi. belli ki kız kardeş yok. güldürmüştür. para karşılığı görüşmeyenleri denemelisin ufaklık.
'Of bütün erkekler salak.' diyen kızlardan hiçbir farkı olmayan erkek beyanatı. Pardon bütün kızları tanıdınız mı acaba? Siz kızları sadece cinsel obje olarak görmeye devam ettikçe bitmez bu. Çevrenizdeki kızları ve kendinizi sorgulayın bence.
Katılmadığım önerme güzel yemek yapmak adına Çok güzel yumurta kırarlar.
görsel
Evet, kapitalizm gerçek aşkı ve duyguları yok ediyor.

Para eşittir seks.
aklı skinde olan yazar beyanıdır.
kadınlara hakaret ediyorlar da kadın öğretmen oranı erkek öğretmenden fazla yine kadınlar son yıllarda tıp alanında da çok aktiftir. her işi yaparlar da değerini bilecek erkek kalmadı şu dönemde.
Maalesef bir gerçek.

Burada entry giriyoruz karı diyor ki sen seks yapamadığın için Böylesin.

Ne yapıyım siktiklerimi sana atıyım da cetvelini mi tutacaksın anlamadım ki.

Ee en son gel seni silkeyim diyeceğim onda da gelmeyeceksen ne götünden psikolojik tedavi kasıyorsun am biti.
geciktin. 1964te kapandı mevzu (bkz: https://youtu.be/PwtNcLNDmeg?t=1)
maalesef dostum maalesef. cinsel kimliklerini statülerinin, kültürlerinin, dünya görüşlerinin her şeyin önünde tutuyorlar. teşhircilik desen gırla. albüm yaptın tutmadı mı, fırlat memeni ordan sütyenden kaçtı iş kazası de gündem ol. ne güzel istanbul bee.
güncel Önemli Başlıklar