1. 1.
    giyim kuşamdan bahsetmiyorum, isteyen istediği gibi giyinsin kılık kıyafet gözüme batmaz benim.

bahsettiğim olay hal ve hareket. ben sosyal medya kullanmıyorum normalde ama arkadaşlarla falan bir yere çıktığımda maruz kalıyorum. abi benim arabayla gidiyoruz, hava atmak için söylemiyorum premium bir marka. daha arabaya biner binmez bismillah demeden telefonu çıkarıp instagram'da story mi ne sikim varmış müziğin sesini açaraktan arabanın konsolu, logosunu, yolu falan çekiyor. sonra bana da mesajlar gelmeye başlıyor vay takılın bakalım, yaşıyorsun bu hayatı, bize gelince iş güç diyorsun hayırdır abi falan karı gibi dırdır ediyorlar. gidip bir mekana oturuyorsun yine çıkıyor telefon, masanın üzerinde duran kahveyi, siktimin kurabiyesini çekiyor sonra yine aynı yorumlar. herkes it gibi birbirinin ne yaptığının çetelesini tutuyor. altındaki arabanın, kolundaki saatin, ayağındaki ayakkabının, vücudunun falan karı gibi dedikodusunu yapıyor. az erkek olun amına koyim, ben 20'lı yaşlardayken yoktu böyle şeyler.
    12 -2 ... nesgayfe
  2. 2.
    gdo lu yiyeceklerdeki estrojen hormonundandır.
    1 -2 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Gerek gida gerek medya üzerinden yapilan operasyonların kayıtdışı kalinamayacak, müşahhas emsallerine de cari olacak biçimde tezahür eden vakıalardır.
    -2 ... hakgeldibatilzailoldu
  4. 4.
    Fenomen olma ayağına götü başı ayrı oynayan erkek müsveddeleri.
    1 ... roccoco
  5. 5.
    ne fenomeni, bunlardan bir sikim olmaz. yalakalık almış başını yürümüş, taşak yalamak iyice normalleşmiş. eskiden onur, gurur vardı biraz insanlarda. adamı engelliyorsun, başka bir mecradan mesaj atıyor abi bugün takılalım mı diye, kapıdan kovuyorsun bacadan giriyor. beni birisi bırak engellemeyi falan az biraz ters baksa daha yanına yaklaşmaya dahi yüzüm olmaz.
    ... nesgayfe