1. 1.
  Yakında Silah dağıtıp uygulamalı öğretime de geçebileceklerinin habercisidir.
  16 -1 ... strawberry blonde
 2. 2.
  eğitim kurumlarını militan yetiştirmek için kullanacak ve çocuğa terörü aşılayacaklar. taliban da böyle çıkmıştı, onlar da okuyan eden insanlardı ama bir anda silahlandılar ve kafa kesmeye başladılar. yarın bir gün o cihat kavramıyla büyüyen çocuklar da en ufak bir şeyde silahlanıp radikal dinciler gibi etrafa saldıracaktır. cihad ın anlamı da savaştır, tatlı su müslümanları kıvırtmasın, kurana bakarsanız cihat hep savaş için kullanılmış ve allah yolunda ölme öldürme yüceltilmiştir. bunun da tarihsel olarak arka planı vardır, medinede gelmiştir tüm savaş ayetleri ve muhammed sürekli savaşıp dinini yaydığı için bu olmuştur.
  ayrıca kuranda şehitlik olarak yüceltilen de allah yolunda ölmektir. dolayısıyla sorun salt siyasal islam değil islamın bizzat kendisidir. bu kadar öldür ayeti varken müslümanların terörist olmaması bence mucize. o ayetleri kıvırtıp yumuşatmasalar esas o zaman curcunayı görürdük.
  neyse efendim zararlıdır ve çocuklara bunun öğretilmesi suçtur, istismardır. çocukları radikal dinden uzaklaştırıp ılımlı islama adapte eden cumhuriyet zihniyetini de yıkmaktır.
  8 -2 ... allah yok din yalan
 3. 3.
  Derslerde allahuaakbar sesleri yankılandıkça çoşacak sabilerimiz.
  6 -1 ... rockonbaby
 4. 4.
  çocuğa ne terör örgütü cihat falan filan ? ne yapsın çocuk onları öğrenip.
  1 ... sananeomk
 5. 5.
  dininizi sikeyim ya. mahvettiniz koca bir nesili hastalıklı herifler.
  7 -3 ... cenkiss
 6. 6.
  cihat diyerek empati duygusu mu gelisirmis. kendileri gibi nursuz, anlayissiz, hosgörüsüz ve oldukca egitimi eksik bireyler yetistirecekler. akabinde secimlerde halk bize oy veriyor diyecekler.

  insanlari egitimsiz birakanlari allah islah etsin.
  1 ... portatif
 7. 7.
  Annemin sözünü dinleyip gitmeliyim doğru ben niye Türkiye'ye geri geldim?
  5 -1 ... duzenli duzensiz
 8. 8.
  çocukların oyunla eğlenceyle yetiştirilmesi varken kinle ve nefretle yetiştirmek demektir. bu iktidar onca patlayan bombalardan, ışidden hiç mi ders almadı ?
  3 ... the judas kiss
 9. 9.
  Bunlar daha iyi günlerimiz durun daha bakın neler olucak önce cihat kavramı eklenecek sonra laiklik kavramı kaldırılıcak sonra Atatatürk ve onun getirdiği ne kadar şey varsa onlar silincek en sonunda bir şeriat ülkesi ve o ülkenin eğitimine kalıcaz.
  ... romacumhurbaskani
 10. 10.
  sorun sadece kitapta cihat yazması ve çocuğun bundan etkilenmesi mi ? bu kadar sığ düşünüyorsunuz demek.

  çocuklar belki de en az bu kitaplardan etkilenir. ortada bir teknoloji kullanımı gerçeği var. çocuklar internet erişimi sağladığında her türlü uygunsuz içerilikli sitelere ulaşabilir. kafa kesmeli videolar, çatışma videoları vs vs.

  çocukları asıl etkileyecek olan bu bilinçsiz internet kullanımı.
  1 -2 ... hubel