bugün

spor toto 2. lig beyaz grupta mücadele eden malatya nın futbol takımıdır.

gelen düzenleme: böyle patlama yapacağını bileydim detaylı incelerdim.
düzenleme 2: şampiyonluğunu bir adanasporlu olarak kutladığım takım. hoşgeldin gardaş!
istanbula yakın olan maçlarına gitmeyi planladığım renkeri sarı - siyah olan futbol klubü .
liginde 12 maçta 1 galibiyet 4 beraberlik ve 7 yenilgi ile 17.sırada bulunan küme düşme adayı takımım.
spor toto 2.Lig beyaz grup da 2010-2011 sezonu ilk yarısını 11.sırada tamamlayan takım.
Fenerbahçeme acı acı koyan takım.
bir kaç sene öncesine kadar amatör kümede mücadele eden şehrimizin belediye takımıdır.
teknik direktörlüğünü eski karabükspor ve galatasaray futbolcusu vedat inceefe nin yaptığı futbol takımı.
bu akşam itibariyle milli olmuşlardır.
fenerbahçe'nin yeni pendikspor'u.
pendikspor' u hatırlatan spor kulübüdür.
yıllardır nereye gitse, peşinde benim de gittiğim, sevdam, aşkım. forza yeni malatyaspor.
ara transferde bülent akın'ı kadrosuna katan futbol takımı.
Fenerbahçeyi rezil eden Spor kulübüdür. Fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum.
memleketimin takımı... fenerbahçeli olmama rağmen fenerbahçeyi elemesine sevineceğim tek takım.
başkanlarının fenerbahçe için " allah razı olsun , allah ne muratları varsa versin , tuttukları altın olsun şeklinde seri halde dua ettiği takım . başkanın bu duaları etmesindeki sebebi hikmet ise yeni malatyaspor'un fenerbahçe maçından gelecek olan parayla bir adet kulüp otobüsü alacak olmasıymış .

kendilerine güle güle kullansınlar , deri koltuklar üstlerinde paralansın diyoruz .
bindikçe fenevbahçe'yi hatırlarlar artık .

http://www.tumspor.com/haber/20110115/Allah-Fenerbahceden-razi-olsun.php
ben böyle kanatları olan bir 2.lig takımı görmedim.
ikinci takımımdır.böyle takıma kurban olunur.
birgün nasıl olsa ankara'ya gelecek ve ettikleri küfürlerin hesabını soracak olan dandik kulüp.
biz unutmayız malatya!
pendik faciasından sonra fener'e ne kadar *iktiri *oktan bir takım olduklarını hatırlatan takım.
fenerbahçe'nin yediği tokatların üstüne taze ve temiz bir tokat daha atan takım.
logosu bir fotoşok harikası olan klüp.

o kaplan ne abi, çok mu aradınız google'dan?
fenerbahçe'ye iki tane yaslayıp gönderen kulüp.

sağolsunlar.
http://www.yenimalatyaspor.org/
en fazla 3 seneye süper ligde göreceğimiz takım olacaktır.
bandırmaspor'a 3-0 yenilmiş fenerbahçeyi 2-1 yenmiştir.