bugün

olaya vazoları, kırlentleri vs. katmazsak; ezgi asaroğlu, zeynep çamcı ve müge boz'dan sonra leyla ile mecnun'un dördüncü leylası olarak tarihe geçmeye hazırlanan isimdir.

http://www.radikal.com.tr...096134&CategoryID=138
nurten in yeğeni leyla ile birlikte dizideki 5. leyladır.
tatlım diyen kızla birlikte 6. leyladır. tabi doğruysa.
bir ezgi asaroğlu değildir.
şirinin evinde ki vazodan sonra 7. leyladır. tabi kısmetse.
5. leyla hayırlı olsun.daha iyi bir seçim yapilabilirdi ve melis birkan in ezgi asaroğlu nun yerini doldurabileceğini sanmiyorum.
--spoiler--
bir arda değil. bu olmadı da şimdi.
sorun leyla değil yahu. otuz beş tane leyla olsa o dizide bir tane arda nın boşluğunu dolduramaz.
--spoiler--
edit: daha kesin değilmiş. zaten bana bu kadın çok para ister, anlaşılmaz gibi geliyor. ezgi asaroğlu yla, zeynep çamcı yla bir mi ? ıssız kadın bu.
diziyi leyla krizinden kurtarmasi ve yeni konularla guldurmesini saglamasi beklenen kisidir. citayi dustugu durumdan yukari tasimasi da beklenen umuttur.
yeni leyla olacağının resmi olarak hiçbir yerde geçmediği isim. ulan ne meraklı insanlarız bi yerlerimizden bir şeyler uydurmaya. belki bambaşka bir karakter olarak karşımıza çıkacak. zaten finale bakacak olursak mecnun'a kesinlikle yeni leyla'nın gelmeyeceğini anlayabiliriz.

edit: ayrıca yeni leyla arayacaklarına yeni arda arasınlar bence.
la bari, türkü turan olaydı...

madem melis birkan oldu, o saçlar örülecek aga. saçlarını örmezse melis birkan'dan leyla olmaz...
melis birkan'ı çok beğensem de leyla ezgidir ezgi kalacak...

bitsin şu boş inat.

(bkz: déjà voir)
(bkz: melis mi birkan)

Arkadaş sanırsın Melis Birkan'dan önce diziye giren Ezgi, Zeynep ve Müge oyunculuklarıyla çıtayı öyle yüksek bir yere koydular ki aşağıdan bakan adam göremeyecek. Ulan bu kızlarımız da ortalama bir oyunculuk sergilediler zaten dizide. Ne bu 'ıyyyyy melis birkan oldu mu oraya yeaaaa' tripleri. Götünüzle mi izliyorsunuz anlamıyorum ki.
dizinin suyunun çıkacağının belirtisidir.

hiç kimse ezgi asaroğlu gibi olamadı, o tat olmadı. oooof of.
dirilse falan bişeyler olsa da geri dönse alıştığımız leyla.
dizinin boku çıktığına işarettir.
boy uyumu büyük sorun olur leylasına aşağıdan bakmak zorunda kalabilir mecnun.
heh bi bu eksikti iyice mal ettiler diziyi zaten adam gibi bi bu dizi vardı yok her sezon leyla sı değişir yok isim değişir bu nedir yaa ezgi asaroğlu çok iyidi bnce yada leylayı öldürmemeleri gerekirdi dizi iyice altlara iniyor.
mecnuna büyük gelir bu kızı yediler ıssız adamda. bizim mecnun saf, üzer bu kız onu.
züleyha dediydi dersiniz.
boşver leylayı, bana ismail abi gerek ismail abi.
güzelim dizinin içine 30. bölümden sonra sıçmaya başlamıştılar zaten. yine sıçtılar.
ismail abi ve erdal bakkal durduktan sonra leyla yı ben bile oynasam kimsenin umrunda olmaz.
iyilik güzellik den ziyade,reyting'e yönelik bir harekettir.
bu kadar tepkinin niye verildiğini anlamıyorum. açıkçası ben diziyi oyunculardan ziyade senaryodaki saflık için izlediğimi ushan çakır'ın diziden ayrılmasına rağmen beni pek etkilememesiyle anlamıştım. bence siz de bu açıdan bakmaya çalışın.
yaşlı kaçmıştır.
leylaların içine düştük arkadaş
(bkz: hayırlısı be gülüm)
yarın ilk kez l&m de göreceğimiz olaydır.

edit: pazartesi göreceğimiz olaydır. kafa gitmiş. bugün pazar sanıyorum.
gabrielbatistuta17 ve bunutootha teşekkürler.