1. ?.
  habip edip törehan tarafından istanbul'da yayımlanan günlük siyasi gazete.ilk sayısı 1 aralık 1949'da çıkan gazete değişik sayfa düzeni, mavi renkli başlığı, başyazarı mustafa nermi ile nezihe araz , fikret adil, reşat nuri darago gibi yazarların yorumları, bedii faik'in küçük fıkraları, turhan selçuk'un karikatürleri nedeniyle bir süre okurun ilgisini çekmesine karşın, sonradan önemini yitirdi. 1964'te kemal uzan tarafından satın alınan gazete , zaman zaman tıraj alır gibi olduysa da 1970'li yılların ortalarında kapandı.
  ... lazio
 2. ?.
  dün akşam ki atv haberin saçmalama rekorları içeren haberi. içerik şöyle:
  indianada hazırlanan projeye göre yeni istanbul; selçuklu motifleri taşıyacak,yeşil alanları olacak ve dünyanın en önemli ekonomi merkezi olacak. yeri konusunda henüz tam bir karar verilmesede karadeniz kıyılarında yapılması bekleniyor. 150 milyar ytl bütçe gerektiren bu projeye eğer hükümet onay verirse istanbul halkı uzun süredir hayalini kurduğu modern istanbula kavuşacak.
  yahu hayal kurulur kurulurda bu kadar olmaz ki. siz değilmisiniz türkiye boğazına kadar borca battı diyen. şimdi dediğinizde ortada 150 milyar ytl. halkın sesi olduğunuzu iddia ederken bence bir daha düşünün. yoksa bu halk yalanlarınıza daha fazla tahammül edemeyecek ve eşekten düşmüş karpuza dönüceksiniz.
  ... yoksa yamuluyor muyum
 3. 1.
  slogani, mustakil gunluk gazetedir.
  ... ben hep 17 yasindayim
 4. 2.
  istanbul'u bu çirkinlikten kurtarır inşallah. ahan da burdadır.
  http://www.ntvmsnbc.com/id/25354671
  ... rdnce
 5. 3.
  dünyanın en büyük havalimanının yapılacağı yerdir. istanbul'un karadeniz şeridinde olacakmış.
  -1 ... petitjoueur
 6. 4.
  istanbul un elit kesimi olacakmış. doğudan gelenler falan da buraya alınırsa yepisyeni istanbul diye yeni bir kent kurulması gerekebilir.

  (#15694969)
  ... ukraynali