bugün

dünyanın kıskandığı(!) yeni istanbul havalimanında yolcuların ibadetlerini yerine getirmesi için ve uçakların sağ salim inip kalkabilmesi için diyanet işlerinin yapmış olduğu dev hamle.

ben de 2 gündür yeni havalimanımızda ne eksik diye düşünüyordum.
tabi ki imam eksik.
imamsız olmazdı mazallah.

çok şükür ki böyle hassas bir diyanetimiz var.
https://www.siyasetcafe.c...-imam-atayacak-42659h.htm
uçaklar düşmesin diye dua etmek amacıyla atanmış olma ihtimalleri yüksektir. malum havalimanı pisti daha yapım aşamasındayken çökmüştü. rotalar göç yolları üzerinde.
her zaman olduğu gibi iddia şeklinde olan ama solcişlerin ayetmişçesine iman ettiği haberdir.

ortamlarda sorguluyoz deriz kim nereden bilecek.
hellllaaaaaaaammmm

dünyayı gısgandıran, o alamanlara çılgın attıran

asrın en büyük hava alanına 33 değil 133 imam atanmalıdır

kuleyi tamamen imam hatipli kardeşlerle doldurulmalıdır.

pilotlar da komutları ötelerden alsınlar.
hemen atlamak istemiyorum. haberin bir doğruluğu ortaya çıksın isterim. ama işte bu hükümet bunu da yapar diyorsun. eğer haber doğru ise ebesinin... yani. ayrıca mescit olarak sadece müslümanlar için mi var. hristiyan ve museviler ne olacak onlar için de din adamı nerede ? diye sorarım.
Ben olsam o hava yolunu kullanmam. Herifler güvenmiyor ki elinde pamukla bekleyen 33 imam koymuşlar. Zaten kuşların yolu üzerinde. N beklenir ki. Hayırlı pamuklar.
3500 x 33 = 115500 tl aylık gider yaratacak imamlardır. yemesi içmesi sigortası derken bayağı bir şey tutar.

(bkz: hesaplayan adamlar)

ama olsun almanya gıskanıyor ve ülkenin itibarı söz konusu. şimdi o sarı gafalı almanlar uçaktan inince demeyecekler mi "aaa ne ayıp kocaman hava alanı yapmışlar ama 33 tane bile imam yok" diye ? diyecekler. ülkenin itibarı önemli olan..
Gayet olağan bir durum, toplumun ihtiyacı olan kesimi faydalanır.
bence çok güzel bir hareket. ne de olsa istanbulun büyük bir çoğunluğunun muhafazakar olduğu ve aynı zamanda yurt dışından gelen müslümanlarında ibadet hakkı olduğu düşünüleceğinden çok güzel bir hareket. din düşmanı kemalistleri kudurtur.
Apron da deve kesmedikçe eksik kalan kutsama.
güncel Önemli Başlıklar