1. 1.
  bende islamı şu an itibari ile güncellemiş bulunmaktayım, 2018.3.1.01 versiyonuna geçtim, acayip rahatım. günah yüzünden hayattaki donukluklar azaldı, kasma yok derecesinde. yeni güncellemede rakı ve balık haramdan çıkarılmış. hayat kadınları ile seks artık mekruh kılınmış.

  zina yarım günah, şirk e bi değişiklik gelmemiş yalnız oruç iken şekerli sakız çiğnenebilirmiş, bozmuyormuş. erkeklerin 4 eş sayısı 7 ye yükseltilmiş. evlenme yaşı 9-12 yaş a düşürülmüş (zaten örneklerini görüyorsunuz, boşa çıkan bir güncelleme olmuş) tecavüz sonrası evlenme helal kılınmış yani tecavüzcüler için aklanma şeysi çıkmış ki zaten şaşırmadık.

  cennet ve cehennem e ek eventler gelmiş, cennete giden kadınlara da erkek huriler verilecekmiş, cehennemde güneş enerjisi sistemi gelmiş (dünyada yakacak ağaç kalmadığından) vs vs. çok rahatladım bi kaç şey daha var işte onlar da günah olan şeylerin helal olması falan.
  6 -5 ... ortadireksaban
 2. 2.
  root gerektiren güncelleme. şimdilik stabil versiyonla devam edeceğim. bu arada modcular eş sayısını 10 yaparsa iyi olur.
  2 ... caranthir
 3. 3.
  yeni islam güncellemesi 2018 3 1 01
  13 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  iOS 13'ü gördük buda galina iSM 500 olacak.
  ... kaptan amerika
 5. 5.
  siz hala yüklemediniz mi ? damat berat yüklemiş bile bakın.

  yeni islam güncellemesi 2018 3 1 01
  yeni güncelleme ile artık kadınlarla tokalaşmak, öpüşmek gibi eylemler mübah olup tamamiyle caiz ve helal kılınmıştır.
  10 ... ortadireksaban
 6. 6.
  an itibari ile android lere de gelen güncellemedir. biz app store den çoktan yükledik bile.
  2 ... ortadireksaban