bugün

Şimdi buralarda analiz zorlayıp altındaki sebeplere bakalım bilmem ne diyemem. Saat kaç olmuş...
Lafın kısası bana yeni iş çiçeği, hediyesi yollayın lütfen. Param yok diye ağlamayın gerekirse harfiyattan tuğla kırığı yollayın ama ateş eden bir hediye paketi olsun. Rica ediyorum!

Bakın kaç oldu sağolsun eş dost birkaç göz alıcı hediyeymiş, ciçekmiş yolladılar. Ilk hediyelerde biraz utandım bir kucak çiçek aldım sakladım falan ama sonradan o üstüme çevrilmiş bakışları görünce...Eyvah eyvah ters çevirecek izlerken ruhumu kenafirler. Ayıptır söylemesi ofisim ayrı bir yerde ama danışmadan telefon geldikçe kargo için o imalı imalı seslenmeler...biri evrak imzalatma ayağına hediyeye bakıp iş çıkışı....hanım kıymetli bir şeymiş diye söze girdi. Amk kahpeleri bir güleryüzden, selam vermekten habersiz ama çiçeklerin fiyatını hesap için uğramayı eksik etmiyor. Utandım diye eve götürecektim götürürsem ipneyim. Aldım masanın üstüne koydum nal kadar gelen giden fotoğrafını çekiyor.
Yollayın rica ederim gün birlik günüdür yüzümüz yere gelmesin!
Çiçek yerine meyve sepeti, minnoş kekçikler yollayın da sosyalleşsin onları bir iki kişiye ikram edip.

Zaten Oldum olası hediye olarak çiçek alınmasına karşıyım. Atsan atılmaz, yesen yenmez.