1. .
  banu avar'ın hazırladığı videolardan bir tanesidir. 30 dakikanızı ayırmanızda fayda var.

  videolar içerisinde çılgın projenin küçük bizans kurulması için yapılmasına (hatırlayın ruhban okulunun açılması fener rum patrikanesinin vatikanlaştırılmak istenmesi) atıfta bulunmasından tutun said nursi, fetullah gülen ve abdullah öcalanın papaya gönderdiği mektuplardan diğer müslüman ülkelerin nasıl hristiyanlaştırılmak istenmesine kadar pek çok konuya değinilmiştir.

  http://www.facebook.com/?...521044324584&comments

  http://www.facebook.com/?...521044324584&comments

  1. video
  --spoiler--
  papa 2. jean paul;
  birinci bin yılda avrupa hristiyanlaştırıldı.
  ikinci bin yılda afrika hristiyanlaştırıldı.
  üçüncü bin yılda ise asya'nın hristiyanlaştırılma zamanı.
  --spoiler--

  1. video
  --spoiler--
  fetullah gülen;
  Hristiyanlığın üçüncü bin yılına girişi münasebetiyle yapılacak kutlamalar vesilesiyle Antakya, Tarsus, Efes ve Kudüs gibi kutsal yerlere müşterek ziyaretleri içeren pek çok etkinlik önermek istiyoruz. Anadolu halkı size misafir perverliğini göstermeyi ve şevkle selamlamayı hararetle beklemektedir.
  --spoiler--

  nitekim 2. videoda da antakya ve tarsus bölgelerinin diyalog için pilot bölge olarak vatikana verilmesinin altını çizmek isterim.

  2. video ; izmir yeni camii'nin nasıl kliseye çevrilmeye çalıştırıldığını ve sümela manastırında tekrar ayinlerin başlaması gibi konuları ele alır.

  spoiler ve bilgiler, içerikler hakkında fikir sahibi olmanız için verilmiştir videoları izlemeden tam olarak konuyu ele almak zor olacaktır.
  ... bigun yine boyle gidiyoruz