bugün

görsel
töğbe töğbe..
nurjuvazi bayanlar iyice kafayı yediler amk..
yuh bee..
Bu nedir, insan inanamıyor. Namaz gösterişten uzak olmalı. Dunya masraf süs. Gelin de makyajliysa tamam.
Bu bildiğin islamik ayin olmuş. Mumlar vs ortama renk katmış.
dinden imandan soğutuyorlar, ulan çok sevdikleri araplar gelse bizden önce bunların kellesini alır.
inandığı yaradana ibadetten çok uzak bir dini ritüel sergileyen fındık beyinli sikko kadın, yazık dini ritüelleri kendi sosyal medya popiliği için kullanan aciz kullardan olmaktansa tüm dinleri inkar eden, yaradana ulaşmak için bir "din"e ihtiyacı olmadığını kabullenmiş kullardan olmayı tercih ediyorum...
Ortamı pavyona çevirmiş bir adet Sümeyye içeren görsel. Allah akıl fikri versin derdim ama bilin bakalım ne yok?
Namaz değildir o. Böyle Namaz kıldığını zanneden insanımsı yaratıklar yüzünden toplumda başörtülü kadınlar ve namaz kılan insanlar zan altında kalıyor ya en çok da ona kızıyorum.
görsel
Her geçen gün delirmenin farklı bir boyutuna geçiyorlar. ismail Kılıçarslan'ın konuyla alakalı yazısını okumanızı tavsiye ediyorum:

https://www.yenisafak.com...nif-nasil-delirdi-2050484
Böyle bir namaz var ( ilk gece ) lakin bunu resmetmek resmen ibadeti göstermek için yapmaya girmiş ki bu da kuranda şöyle belirtiliyor ;

Maun suresi diyanet çevirisi;

﴾4﴿ Vay haline o namaz kılanların ki,
﴾5﴿ Onlar namazlarının özünden uzaktırlar.
﴾6﴿ Onlar halka gösteriş yaparlar.
﴾7﴿ Hayra da engel olurlar.

Yani bu gösterişle yaptıkları ibadetin anlamı kalmıyor , yüce yaratıcı vay hallerine şeklinde uyarıyor ve buyuruyor.
Katolik mi satanist mmi Budist mii bilemedim ama kesinlikle islam'i bir ibadet değil.
Bunlar gibi müslüman olacağıma ateist olurum.
Hesap gününde Allah "neden ateist oldun" derse "bunlar gibi olmamak için" derim.
Emin olun mevlâ'm anlayacaktır, ne demek istediğimi.
namazda bir de eraeytellezi diye başyan sureyi de okur bunlar şimdi. sure içeriği gösteriş namazcılarını bekleyen sonla alakalı.
Midsommar filminden bir sahne gibi.
Bakın bu insanlar dine ateistlerden, satanistlerden daha fazla zarar veriyor. Her şeyleri gösteriş, yalandan ibaret. Dinleri de.
Sonra da arkayı dönüp fotoğrafı çekene muamele etmeye başlıyor sanırım.
şaman ritüelidir.

kızlar bakireliğini kaybetmeden önce ayinlerle kutsanırdı.
Dekoratif nesnel ve görsel ticari amaçlı uygulama.
Gerdekte kılınan iki rekat şükür namazi vardır.ama böyle mum falan yok. Bildiğimiz namaz. Mum hristiyanlardaki bir adet bizde aydinlanma haricinde yeri yok.
sonra da seks.
özel tutulan manken mekan ve mum eşliğinde çakma namaz kılarak islam dinini karalama amaçlı yapılan kahpeliktir. bu fotoyu görüp inanan ya yavşak yada ileri derece geri zekalıdır.
Kaç rekat kılınıyor bilgi verilmemiş. Umarım sabaha kadar sürmüyordur. Zira enişte bekliyor.
Bakalım daha neler göreceğiz.
Kesin yangin çikmistir.
Bildiğin ayın ritüeli. Işıklar falan.
Tanrı(Allah),gösterişten uzak durun dediği halde bu durumun olması garip.
güncel Önemli Başlıklar