bugün

şarap bardağına reçel, a ş k harfleri şeklinde tabaklara para vermiş bir zihniyet... bunları eş diye alana saygım yok. bu kadar basit.
Tosta kaZak örüp, domatese kuşak bağlamayı gerektirdiği görselden anlaşılıyor.

Boşanma sebebi bence.

Babasının evinde öyle kahvaltı yapıyorsa başka tabii.
şımarık şıllıklar artık ne yapacaklırını şaşırmışlardır.
allah akıl fikir verin bahtları açık olsun artık diyelim.
yiyebilene afiyet olsun kahvaltısıdır. şahsen ben yiyemem, domatesin canı istediği zaman kendi kendini sindirmesini beklerim, zira çekirdeklerine de nazar boncuğu iliştirilmiş olabilir.
yumurtalı yumurtalı sevişmişler mi?
görsel

Işıltı, Kalpli dumanlar ve love yazısı koymayan da yeni gelinim demesin yani...
Öncelikle bu görsellerin arasındaki 3 ve 4 kişilik sofralar olması çok daha ilginç. Asıl konuya gelirsek o kahvaltı sofrasında domates, biber vs. Yerine bal, kaymak vs. Olmalı.
görsellerdeki iiki sofrada 3 tabak var. üçüncü kişi kim? kaynana mi?
zeytinler anaokuluna gidiyor.
tanrim cildiriciğim.
Yumurtalı ekmeklerin dantel örtüyle masaya konduğu antin kuntin sofralardır.
Ekmeklerin kalınlığına bakılacak olursa, kahvaltıya bir adet ayı davet etmiş.
Hani incelik, hani özen.. Öyle pembe sofra hazırlayıp, her şeyin başına, çüküne kurdele, kelebek takınca zevkli filan olmuyorsun, bil istedik.

Allah affetsin ama Nasıl dedikodu yaptım gece gece eheheheh...
Haketti mi? Haketti.
Kocişsiz olmayan kahvaltılar. Kardeşim çay bardağına neden kurdele takıyorsunuz?
Gördüğüm kadarıyla abartılan (çay kaşığına kurdele takmak gibi) bir meseledir.
Var olduğunu yeni yeni kabul ettiğim kahvaltı. Instagram’da gördüm gerçekten var. Niye var bilmiyorum ama var… yine de saygı duyuyorum. bana anlamsız gelen şey onlara anlamlı geliyor olabilir.
kadinlarin icinde kucuk bir kiz cocuguyken yarim kalmis bir evcilik oyununu tamamlama istegi var sanirim.

ben pudra pembe bir evde asla oturamam.mesela kendimi mal gibi hissederim.kalpli bir yastikta yatamam.kurdele takilmis bir havluyla yuzumu silemem süğürlenirim.
evim duzdur her sey vizon rengi.halilar haric onlari hayati sorgulamak icin hep en desenlisini secerim.
o masaya oturup kahvalti yapamam neden tarzim degil.o masada beni gorseniz zaten kahkaha atarsiniz.peluslarin pudralarin icinde bir odun.
zaten cok taki takan kadinlardan da hoslanmiyorum ben.
ne bileyim her sey fazlaliklar hep sinirlerimi bozup beni gerer.

hadi sen benim kocammisin ise git ben de bebegimizi uyutayim.

tamam.

kafasi sonradan geldi.
Kahvaltı dediğin yiyeceğin her şeyin tek ve büyük bir tabakta olduğu şekilde olmalıdır. Her şeyin ayrı ayrı kaplara konulup kahvaltı bittikten sonra da geri taşınmasına uyuz oluyorum. Yiyeceğim kadar şeyi geniş bi tabağa hazırlarım, 1 bardak da çay alırım oldu bitti. Serpme olayına ayar oluyorum. Tam tersi Bu yeni gelinler de çok seviyorlar o işi.
''love'' tabağın v sinden peynir, l sinden zeytin de yiyemeyeceksek yere batsın bu hayat.
hakikaten ne kadinlar var.
ot gibi yasiyoruz aq.
görsel
O ne ya! Köy kahvaltısından daha mı güzel?