bugün

ikinci fotoğrafta domatesin rengi çok koyu kaçmış.
Azıcık pembemsi olsa daha çok yakışırdı masaya.
Yiyecekten çok aksesuarın, şatafatın, tülün, payetin olduğu kahvaltı sofrasıdır.

Yap, yapma demiyorum ama hobi olarak yap be kuzum. Kantarın topuzuna dikkat et.
Hayır yani çay bardağına şemsiyeli kokteyl süsü iliştirmek nedir?
Bağcılar' da kahvaltı ediyoruz, hawaii konseptine ne gerek var?

Sonra klozet kapağına kurdele takmakla vermek istediğin mesaj nedir meselâ.
Açana kadar altımıza işedik be çocuuum!
Oldu mu bu şimdi!
Gözlerim kanadı.
Kocam benden neden soğudu adlı çalışma. Bu nasıl bir embesillik arkadaş.
Bu Yeni moda gelinlerde hep dantele tüle sarıliyor arkadaş. Anlamak zor.
Arkadaşlar ben soğudum gördüklerim ve duyduklarım çok fena artık evlenmem size başarılar diliyorum evlilikte.
Bilmem kaç parça kelebekli, çiçekli, böcekli, pembeli kahvaltı takımı ile yapılmazsa sayılmaz. Karaca tercihleridir. Karaca hala ayaktaysa yeni gelinler sayesindedir.
Bunlar gerçek mi cidden. Gerçek ise bunları şöyle tanımlayabilirim. Bunlar büyük ihtimalle cahil, tembel, hiç hayat mücadelesi vermemiş ve hiç kimseye faydası dokunmayan aksine para yiyen ellerinde akıllı telefon o story senin bu story benim diye sosyal medyada dolanan ve evde koca bekleyen bir tiptir. Haa bide sonradan görmüştür bu kişiler. Kocasının parasıyla hava atan tiplerdir bunlar. Genelde iyi biri olduğu için ya da aşık olunduğu için evlenilen kişiler değil güzel oldukları için evlenilen ve büyük ihtimalle de birkaç sene sonra kocası daha çıtırını bulunca aldatılacak kişilerdir. Haa istisnalar var mıdır vardır tabiki ama çoğu böyle. Bu benim fikrim.
insanı yemekten içmekten soğutan kahvaltıdır..
pffff tam bir kraliçe kezban entrysi.

pp sine baktım tam bir kezban pp si.

hee kezo hee.
şarap kadehine reçel koymak...
evde çığlıklar atarak tekrarlıyorum bunu.
neden benim aklıma gelmedi!!!

bunlar hep boş vakti doldurma çabası aslında. evlenme çağına gelmiş amaçsız bir kadınsın; bir yerden sevgili bul, flörtleş, sevgililer gününde sana elinde gül olan oyuncak ayı hediye edilsin, sonra evlenme teklifi, nişan-çeyiz-kına-düğün dörtlüsünde kendini parala ve evlen.
sonra? pembe evinde düğün çekimini izlerken sıkıl.
e haklı. onca koşuşturmadan; harcanan paradan, kaynana-gelin çekişmesinden, gelinlik provalarından, abartılı makyajlar ve saçlardan sonra barbie bebek evi sıkıcı gelir insana. sonra sehpanın üstündeki danteli tosta sarınca sana suç bulurlar.
bu insanlarda hiç akıl yok. azıcık empati yapın.

Allah kimseyi komşudan kurdele istetecek hâle getirmesin, amin.
Bunlar sanırım şaka programı için hazırlanmış karelerdir. insanlar bukadar işsiz güçsüz mü?.

Kardeşim sunum zevzekliginden ne halt edeceğini karıştırdı millet.
evlenenin ayranını dökmekle kalmasınlar...
Canım cicim aylarında itinayla hazırlanan kahvaltıdır.

Daha sonraları zeytin peynire dönüşecek olup zıkkım ye kahvaltısı olacaktır.
(bkz: kocişimle pompiş sonrası kahvaltı keyfi)
ortamdaki parfümle karışık am kokusu da buraya kadar geldi aq.
Yalan dünya da su dantelli , pembe süslerin içinde oturan yumurta kadar saltanatımiz olmadi.
lezzet ve besleyiciliğinden ziyade tasarım/dekoratif olarak yapılan bir kahvaltı türüdür.
olmadi ki söyle tuzluga gelinlik giydirip receldeki cilek tanelerine kurdele takan bir karimiz.

bunlar bence kurdele seklinde kaka yapiyor.
bu gerzekler bile koca bulup evleniyor ya ne diyetim...bunları karı diye alanın kafasını silkeyim...
bak şuradan siktir git karikatürü.
bunları görünce " yeni gelin gerdekte " bölümü gözümün önünde canlandı. yazık kimin oğluysa !
Ben az once ne gordum biri bana aciklasin.

Domates, domates olali boyle eziyet cekmemistir.
Gecenin memnuniyetinin göstergesi gibi kahvaltı sofrası.
sofraların 3 kişilik olması kafamı karıştırdı.