1. 1.
    bu denli aç ve ezik bir hatun kişisine gerek dahi yoktur. utandırmayın beni hemcinsler !!!
    3 -1 ... beynine bir kez hava degmeye gorsun
  2. 2.
    bugün bunu yazarak burda bir ilki baslattim sanirim. Vardir yani. ama erkek düşkünü olduğumdan yazmadım, nedenini az sonra açıklarım, bekleyin. *
    3 -1 ... fragola
  3. 3.
    Baskı altında hisseden sözlük kızıdır. Kız bırak inşallah erkektir yazmayı, ojesiyle regliyse alakalı başlık açsa "kız olduğunu belli etmeye çalışıyo bu, aranıyo bak bak" şeklinde tepkiler aldığından sözlükte cinsiyetini bile belli etmeye korkuyordur. Bak çok doluyum bu konuda. Ben de isterim flormar 405 konuşayım. Ben de isterim "şununla yatmak isteyen kızlar oha şu çok yakışıklıymış" muhabbeti yapayım (bunu istemem galiba ama yapmak isteyen vardır). Baskı altında hissediyoruz sözlük kızları olarak arkadaşlar. Yapmayın. Sözlük hepimizin.
    4 ... tugbaonk
  4. 4.
    sözlükte erkek yazar bol olduğundan yeni gelenin erkek olmasını ümit etmeyen kızın yazma gereği duymamasıdır.
    2 ... baglanti noktasi
  5. 5.
    sevgilisinin hunharca hesap soracağını bilen, aklını, beynini, ruhunu bir de sözlüğer gelen bir nick yüzünden sıkmak, yormak istemeyen kızdır.
    1 ... sevgilim ben manyak oldum
  6. 6.
    aslında gayet rahat bir şekilde yazabilen kızdır.
    abazanlık tek taraflı olunca sıkıcı olabilir tabi bizlerin de katılması lazım.
    (#15548246)
    1 ... galaksiler arasi yolcu
  7. 7.
    abazan degil belli ki.
    1 ... frekans
  8. 8.
    başına üşüşmesin diye düşünen kızdır. manyak mı len.
    1 ... oytunkaran
  9. 9.
    abazan tayfasının ilgi odağı olmaktan korkan kızdır. ya da erkek yazar beklentisi olmayan kızdır. yazamayan değil yazmayan kızdır.
    1 ... cimbomlu ezgi